کودک-بلند کردن شایعات منجر به پلقر cnn: CID chargesheet

توسط PTI

بمبئی: در ماهاراشترا CID را chargesheet در پلقر مجازات مورد که در آن راهبان و راننده خود را مورد ضرب و شتم به مرگ توسط اراذل و اوباش سه ماه پیش می گوید که این حادثه یک خرید اینترنتی از شایعات است که کودک بلند باندهای در منطقه عملیاتی شدند که اعضای آن مطرح شده به عنوان seers یا یونیفورم پرسنل مانند پلیس یک مقام رسمی گفت.

اداره تحقیقات جنایی (CID) در چهار شنبه واصل chargesheets یکی در حال اجرا به 4,955 صفحات و یکی دیگر از 5,921 صفحات در دادگاه قضایی دادرس کلاس اول (JMFC) در Dahanu taluka در پلقر منطقه واقع مجاور بمبئی.

راهبان و راننده بودند بدون محاکمه اعدام توسط اراذل و اوباش در Gadchinchale روستا در منطقه در آوریل 16, زمانی که آنها در سفر بودند در یک ماشین به سورات (گجرات) برای شرکت در یک مراسم تشییع جنازه در میان coronavirus ناشی مستند.

“با توجه به chargesheet چند روز قبل از حادثه از مجازات شایعات در حال گسترش در Gadchinchle روستا و مناطق اطراف آن در مورد کودک بلند کردن باندهای در عملیات” رسمی گفت: در روز پنج شنبه.

همچنین بخوانید: دادگاه را انکار می کند و با قرار وثیقه به 25 متهم در پلقر مجازات مورد

“این است که به نور آمده در طول تحقیقات و هر زاویه دیگری برای مجازات sadhus شده است را رد کرد” او گفت:.

با توجه به رسمی, CID نیز جمع آوری سایبر شواهد از جمله پیام ها و نوشته ها در مورد کودک – بلند کردن باندهای بودند که گردش در سیستم عامل رسانه های اجتماعی در این منطقه است.

“این پیام ها و پست گفت که اعضای این باندهای می آمد به روستا نما خود را به عنوان sadhus پزشکان مقامات پلیس جنگل و یا بخش های دیگر, پوشیدن لباس, لباس, لباس,” او گفت:.

سه جرائم ثبت شده در ارتباط با این مورد در Kasa ایستگاه پلیس در پلقر.

تحقیقات منتقل شد به دولت CID در آوریل 21.

در همه 154 نفر دستگیر شدند و 11 نوجوانان بازداشت شده در ارتباط با این حادثه.

هیچ یک از این متهم شده و با قید وثیقه آزاد شد تا کنون این مقام گفت.

یک تیم به رهبری ویژه IGP (غرب) CID, Pravin Salunke انجام تحقیقات در طول coronavirus باعث lockdown.

“آن را به چالش کشیدن بیشتر از همه گیر و تحقیقات در این مورد دشوار بود که تعداد زیادی از مردم تا به حال به نام در برای بازجویی” یک مقام ارشد بود که بخشی از این کاوشگر گفت.

این تیم تا به حال به اردوگاه در منطقه به جمع آوری اطلاعات ناب و متهم و انجام جستجوهای یا تشنج در منطقه است.

علاوه بر این بخش از قانون مجازات اسلامی (IPC) متهم شدند متهم تحت مقررات مربوط به مدیریت بحران عمل می کنند, بیماری های همه گیر عمل می کنند (پس از مستند در نیروی در طول حادثه) در ماهاراشترا پلیس عمل می کنند و ماهاراشترا آسیب به اموال عمومی (پیشگیری) قانون آزادی گفت.

آنها به اتهام قتل مسلحانه شورش و جنایی با استفاده از زور برای جلوگیری از یک کارمند دولتی از انجام وظیفه در میان سایر جرایم.

این حجیم chargesheet است که مورد بررسی قرار توسط مقامات دادگاه یک انجین رسمی گفت.

پس از بررسی دقیق انجام شده است و اتهامات خواهد بود قاب علیه متهم توسط دادگاه این مقام گفت.

CID فان بررسی 808 مظنون و 118 شاهدان به جمع آوری شواهد قوی در برابر متهم کرد.

“اگر چه دو chargesheets واصل شده اند در دو جداگانه جرائم در موعد مقرر از زمان محققان به احتمال زیاد به ادغام موارد و chargesheets با مجوز از دادگاه بالاتر به صورت صاف و بررسی” این مقام گفت.

قربانیان مجازات حادثه شناسایی شدند توسط پلیس به عنوان Chikne Maharaj Kalpavrukshagiri (70), Sushil گیری Maharaj (35) و خود راننده Nilesh Telgade (30).

پس از حادثه ناشی از داد و بیداد, دولت به حالت تعلیق در Kasa ایستگاه پلیس در شارژ Anandrao کلم که تحت صلاحیت قضایی جرم و جنایت صورت گرفت و برخی دیگر از نیروهای پلیس از جمله sub-بازرسان.

علاوه بر این بیش از 35 پلیس و پاسبان و پرسنل از دیگر صفوف منتقل شدند در پی حمله اراذل و اوباش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>