چیدمبرم به دنبال روشن شدن از Sitharaman در بودجه اختصاص داده شده برای نگه داری زنبور عسل دامداری

توسط ANI

دهلی نو: کنگره رهبر P چیدمبرم در شنبه پرسید: این مرکز اگر مجموع اعلام کرد برای زنبورداری و دامداری می گیرند در مصرف بودجه اعداد و یا مبالغ اضافی از پول است. “وزیر دارایی ممکن است لطفا روشن شدن این که آیا مبالغ او اعلام کرد که دیروز (تومان 500 کرور روپیه و Rs 13,343 کرور) می گیرند در مصرف بودجه اعداد و یا مبالغ اضافی از پول” چیدمبرم توییتی.

اتحادیه امور Nirmala Sitharaman روز جمعه اعلام کرد Rs 500 کرور روپیه برای پرورش زنبور عسل و Rs 13,343 کرور برای واکسیناسیون حیوانات خانگی.

همچنین بخوانید: FM Nirmala Sitharaman اعلام اصلاحات برای کشاورزان و ماهیگیران

سابق اتحادیه امور چیدمبرم به توییتر گرفت و مشخص شده است که دو اقدامات بخشی از هزینه های بودجه است که دولت مرکزی ارائه شده در فوریه و برای آن تخصیص بودجه تایید شده است.

“هزینه های بودجه 2020-21 در حال حاضر ارائه شده برای پرورش زنبور عسل تحت ملی باغداری ماموریت و اختصاص 2400 تومان کرور روپیه,” او گفت:.

“به همین ترتیب تحت حیوانات بیماری کنترل برنامه مبارزه با پا و دهان بیماری در حال حاضر راه اندازی شده است با 5 سال مبلغ سرمایه گذاری از Rs 13,343 کرور و تخصیص 1300 تومان کرور روپیه در 2020-21,” او اضافه شده است.

نارندرا نخست وزیر اعلام کرده بود تومان 20 lakh کرور ویژه بسته اقتصادی برای این کشور برای تبدیل شدن به ‘متکی به خود و مبارزه با کروناویروس. جزئیات بسته بودن در روزانه تراشه ها جای دادند توسط وزیر دارایی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de