شیکاگو می بیند سنبله عظیم در خشونت مسلحانه و قتل در ماه جولای

شیکاگو دچار عظیم سنبله در هر دو تفنگ حوادث و قتل ها در طول تاریخ به عنوان اعتراض و شورش جاروب شهرستان با توجه به آمار پلیس.

پلیس شیکاگو بخش شمارش 105 قتل در ماه جولای تنها یک 139 درصد افزایش بیش از جولای سال 2019 که دیدم 44 قتل. پلیس شمارش 406 تیراندازی حوادث 75 درصد افزایش در مقایسه با ماه ژوئیه سال 2019 را در مجموع 232.

بی سابقه خشونت اتحاد چپ پلیس تقلا برای یک پاسخ حتی به عنوان شهردار دموکرات لری Lightfoot مناقشات سیاسی با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بر اینکه فدرال عوامل مورد نیاز برای کمک به این شهرستان است.

این شهر را قتل هستند تا 51 درصد که در مقایسه با ماه های ژانویه-ژوئیه دوره از 2020 و 2019 و تیراندازی را شروع به پریدن کرد و 47 درصد برای همان دوره است.

پلیس اعلام کرد نیروی کار با هدف کاهش در خشونت خورشید بار گزارش شده است. (مربوط به: ‘راست در پشت شما دلقک’: شهردار شیکاگو انتقادی از او بحرانزده نیروی انتظامی)

“همانطور که ما همچنان در حال حرکت بیشتر افسران به مناطق و نزدیک به ما و جوامع ما نیز با تمرکز بر ایجاد تیم های است که می تواند آدرس جرم و جنایت خشونت آمیز در درون ما آسیب پذیر محله” CPD Supt. David Brown در بیانیه ای گفت. “افسران ما درگیر خواهد شد به طور مستقیم با ساکنان. ما را از شنیدن نگرانی های خود را و همچنان به همکاری با آنها به عنوان بخشی از یک دست در عرشه تلاش برای جلوگیری از خشونت در جوامع ما است.”

Lightfoot بارها اصرار داشت که بدون کمک های فدرال مورد نیاز است در شیکاگو اما مغلوب ساختن پیشی جستن هنوز دستور داد حدود 200 ماموران فدرال به این شهر در اواسط ماه جولای. (مرتبط: تظاهرکنندگان ازدحام شهردار شیکاگو را پس از تماس تلفنی با مغلوب ساختن پیشی جستن)

Lightfoot پیشنهاد مغلوب ساختن پیشی جستن تمرکز در شهرهایی مثل شیکاگو و سیاتل رانده شد جنسیتی و بدون کنترل شورش در شهرستانها.

“رئیس جمهور شده است در مبارزات انتخاباتی در حال حاضر برای برخی از زمان در برابر دموکراتیک شهرداران سراسر کشور” Lightfoot گفت. “آیا من این است که آیا آن Keisha لنس کف در آتلانتا آیا آن را موریل Bowser خود در واشنگتن که آیا جنی Durkan در سیاتل – آیا شما یک موضوع مشترک در اینجا؟” (مرتبط: شهردار شیکاگو به نقل COVID-19 برای شهر افزایش نرخ قتل)

Lightfoot منتشر شد یک بیانیه به زودی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد او در ارسال این عوامل گفت: او گفته بود به ناروا در مورد برنامه بر روی گوشی. او در گفتگو با تهمت به رهبری تعدادی از معترضان برای نشان دادن در خارج از خانه او.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de