افسر سابق پلیس شیکاگو مرده یافت در مشکوک به خودکشی دو هفته پس از ارتقاء

به تازگی ترویج شیکاگو معاون رئیس پلیس مرده پیدا شد با یک مشکوک خود وارد زخم گلوله در اجرای قانون تسهیلات صبح روز سه شنبه کشته شده است.

بدن از Dion بوید که به تازگی معاون شبکه های جنایی کشف شد حدود ساعت 9 صبح بوید شده بود با پلیس شیکاگو بخش برای بیش از 30 سال پلیس گفت: NBC 5 شده بود ارتقا به موقعیت خود را تنها دو هفته قبل به او مشکوک, خودکشی, فاکس نیوز گزارش داد.

“من دل شکسته بود بعد از شنیدن خبر معاون Dion بوید عبور” پلیس شیکاگو سرپرست دیوید براون گفت: در یک بیانیه ارائه شده به the Daily Caller, اخبار بنیاد. “او پرشور و اختصاصی 30-سال کهنه که من تا به حال لذت بردن از دانستن در ماه به عنوان سرپرست در اینجا در شیکاگو است.”

“من سوگواری در کنار مردان و زنان ، از دست دادن خود را عمیقا احساس خودم و بسیاری از همکاران در نیروی کسی که با او کار می کرد و مربی او در زندگی حرفه ای طولانی” براون ادامه داد.

صفوف صورت گرفت توسط افسران همکار در 57 ساله را, افتخار, با توجه به یک صدای جیر جیر از CBS Chicago خبرنگار.

بوید گزارش شده است که بالاترین رتبه عضو Chicago PD به گرفتن زندگی خود را در حافظه اخیر اجرای قانون رهبران گفت: شیکاگو تریبون. (مرتبط: در اینجا نگاهی دقیقتر به دیوید Dorn بازنشسته سروان پلیس کشته و دفاع از یک فروشگاه از غارت در سنت لوئیس)

دموکراتیک شهردار شیکاگو لری Lightfoot ابراز تسلیت برای بوید در توییتر دنبال اخبار از مرگ او.

Lightfoot همچنین با ارسال یک پیام به شیکاگو افسران پلیس در یک متعاقب آن صدای جیر جیر که گفت: “ما می خواهیم شما را به می دانم که شما مستحق کمک و شفا و هیچ کس نیاز به مبارزه به تنهایی.”

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>