شیکاگو کلیساها که نقض ماندن در خانه سفارش می تواند تا 2500 دلار جریمه

به عنوان کلیسا شروع به بازگشایی در نقض این ایالت اقامت در خانه سفارش شهردار شیکاگو لری Lightfoot روز دوشنبه گفت که کلیساها که نگه داشتن خدمات جریمه خواهد شد.

کلیساها که نقض نظم در معرض تهدید هستند با اتهام بزه و می تواند جریمه تا 2500 دلار, NBC Chicago گزارش داد.

“با هم در این دوران به شمار خطرات, خطرات که ما نباید مصرف” Lightfoot در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت. “ما می خواهیم به آن را در همکاری با اعضای جامعه ایمان,” او گفت: بازگشایی “و آمده تا با راهنمایی هایی که دیگران می توانید دنبال کنید.”

“به عنوان یک فرد از ایمان من درک می خواهید برای جمعی نماز” شهردار گفت: در یک صدای جیر جیر. “چیزی که من نمی فهمم هستند که بی پروا تماس برای شکستن @GovPritzker’s ماندن در خانه ،

چند کلیساها برگزار مذهبی خدمات با وجود ماندن در خانه سفارش شده اند و ذکر شده توسط پلیس. (مربوط به: کلیساهای تعلیق عبادت خدمات در سی مریلند و ویرجینیا بیش از Coronavirus)

Cristian Ionescu کشیش یکی از کلیساهای برگزار شد که خدمات گفت که حتی اگر او را تهدید به زندان هماو را حفظ خواهد کرد Elim رومانیایی کلیسای پنطیکاستی باز است. “حبس من واقعا معتقدم که شهردار و فرماندار نمی خواهم برای رفتن وجود دارد,” او گفت: NBC. “برای آنها آن است که برای رفتن به یک روابط عمومی فاجعه است.”

“این غیر قانونی است و آن را در دادگاه قانون,” او گفت: بعد از پلیس مسدود پارکینگ کلیسا یکشنبه شب. “من فکر می کنم این کینه جو.”

شیکاگو اداره پلیس در بیانیه ای گفت که کلیساها می توانید شروع به بازگشایی با خیال راحت یک بار coronavirus محدودیت برداشته می شوند. “افسران ادامه خواهد داد برای نظارت بر هر گونه اجتماعات بزرگ در منطقه و صدور هر گونه استناد در صورت لزوم” به آنها اضافه شده است.

“ما نمی خواهید به بسته یک کسب و کار پایین” ایلینوی فرماندار J. B. پریتزکر گفت. “آنچه ما واقعا می خواهید برای افرادی است که به پیروی و ما می خواهیم به آنها این نوع استناد به عنوان یک جایگزین.”

در اوایل این ماه دو کلیسا از جمله Elim رومانیایی کلیسای پنطیکاستی برای ثبت موقت سفارش محدود در برابر رژیم صهیونیستی است. پریتزکر و گفت که آنها باید اجازه داده شود به نگه دارید اگر خدمات اجتماعی فاصله دستورالعمل شدند و با توجه به ان بی سی گزارش.

درخواست اخراج شد توسط ایالات متحده منطقه قاضی رابرت Gettleman که حکم داد که منظور این است که انسان با توجه به همه گیر. کلیسا منافع “نمی تواند بیشتر از سلامت و ایمنی عمومی” او گفت:.

کلیساها استدلال کرد که عملیات خود را که مشابه که از فروشگاه های مواد غذایی که مجاز به باز باقی می ماند اما Gettleman گفت: آنها بیشتر قابل مقایسه با سینما و یا مدارس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net