بیان اخبار سرویس

ریپور: این Chhattisgarh دولت تصمیم گرفته است برای تحمیل دائمی ممنوعیت قلیان میله در سراسر کشور و به زودی اعلام مجوز صادر شده برای در حال اجرا قلیان در مراکز “غیر قانونی”. در نظر گرفتن یک تصمیم Bhupesh Baghel کابینه اعلام کرد که در صدور ممنوعیت به زودی گرفته توسط مدیریت شهری بخش.

در سال های اخیر دولت چتیسگر شاهد افزایش قابل توجهی در قلیان میله های آینده در شهرهای مختلف. به گفته مقامات بیش از یک هزار قلیان در مراکز در حال اجرا صرفا بر اساس Gumasta مجوز در دولت است.

این Chhattisgarh پلیس قبلا نوشته شده به ترویج بخش 144 CrPc در برابر قلیان بارها در دولت به عنوان شایع در برخی از کشورها به منظور تسهیل در اجرای بخش های 4 و 6 از سیگار و سایر محصولات توتون و تنباکو عمل 2003 (COTPA).

“وجود دارد شکایت در مدرسه, دانش آموزان, کودکان و نوجوانان نادان در مورد مضر و عوارض جانبی در بر داشت رو به قلیان میله بسیاری از آنها عامل به طور غیر قانونی. دولت در زمان cognisance و تصمیم به ممنوعیت آن را” رسمی سخنگوی گفت TNIE.

دولت حرکت است دیده می شود به عنوان یک تلاش برای بررسی روند رو به افزایش قلیان میله های زندان به عنوان همچنین برای تضعیف استفاده از دخانیات در میان جوانان است.

دولت است به احتمال زیاد به تصویب یک قانون در برابر غیر قانونی قلیان میله برای بررسی سریع شکوفایی قلیان سرو در دولت است. وجود دارد هیچ قانون خاصی در Chattisgarh به مانیتور و یا جلوگیری از عملکرد قلیان میله های زندان.

دولت نیز تصمیم به بستن 49 مشروب مغازه – یک حرکت دولت تذکرات در ممنوعیت تدریجی.
 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de