چتیسگر پلیس rework جاذب بالیوود دیالوگ به گسترش COVID-19 آگاهی

بیان اخبار سرویس

ریپور: Chhattisgarh پلیس در ریگره منطقه معتقدند هیچ چیز تجدید نظر بیش از بهترین بالیوود دیالوگ که ماندن در ذهن ما شاید برای همیشه لطفا برای. در نظر گرفتن یک نشانه از احساسات است که این گفت وگو در بیرون کشیدن این پلیس منطقه reworded محبوب ترین آنهایی که به گسترش آگاهی در برابر COVID-19 بیماری همه گیر.

“ما می دانیم که در زمان دیالوگ را در فیلم های بالیوود برای رفتن به دریا. حتی بسیاری از شعارها و یا کمپین های بازاریابی ارزشمند باقی می ماند اگر مردم به یاد داشته باشید آنها را. بنابراین ما تبدیل به مفهوم نوآورانه در طول مستند—3 برای ارام کردن مداوم چالش در coronavirus عفونت پیشگیری و کنترل با استفاده از دیالوگ معروف به تقویت درک عمومی در پادمان در برابر COVID-19 pandemic” گفت: Santosh Kumar Singh, ریگره منطقه رئیس پلیس.

در ریگره پلیس را جا به جا و میخ پوستر حمل rephrased محبوب در گفت و گو با ستاره که بیان آن در این فیلم در هر محل برجسته. برخی از آنها پر شور, دیگران, خنده دار, در حالی که چند شد ‘takiya kalaam‘ مردم است.

اما همه آنها یک هدف مشترک برای تعامل با شهروندان و ایجاد آگاهی در پیوستن به سخت هنجارها در سراسر کشور مستند.

قهرمان حماسه, فیلم اکشن Bahubali با پوشیدن یک ماسک صورت چالش: “Jab Tak صرف chehre پر ماسک های mujhe marney wala paida ناهی هوآ, Mama

چه کسی می تواند فراموش کمدی و گفت و گو سانجی دات از Munna Bhai MBBS به عنوان او می گوید:”Ae مدار bahar jakar تاج ko ghar پر لانا zaroori hai kya (آن ضروری به بیرون رفتن تنها به آوردن تاج در خانه)”.

بالیوود Sahensah آمیتا Bacchan کرونا هشدار داد: “Rishtey من همهمه tumharey baap lagtey hain”.

Amrish Puri نام مستعار Mugambo شناخته شده برای او خیلی بد نقش بود خوشحالم که می دانم —”Aapne, ماسک, pahna, haath bhi dhoya, Mugambo khush هوآ” (شما عینک ماسک و شسته دست به دست هم Mugambo خوشحال است).

در ریگره پلیس نیز برداشت Gabbar Singh خطوط که جاودانه شخصیت او در فیلم Sholay از طریق دیالوگ خود را علاوه بر تکثیر و سرگرم کننده کلمات گفتاری اختصاص داده شده به, Shah Rukh Khan در ‘Baazigar’ سلمان به عنوان “Dabang’ یا Aamir Khan برای ‘3 idiots’.

از جمله محبوب بالیوود-مضمون دیالوگ حمل, خنده دار, سخنان برای مردم است اما به طور همزمان آن را در سراسر به درستی در نظر گرفته شده و پیام.

“ما خوشحال برای دیدن مردم به تدریج متوجه وخامت اوضاع. آنها باید بدانند که اهمیت شستشوی دست, فیزیکی, فاصله, پوشیدن ماسک و ماندن در خانه در” منطقه SP averred.

is.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im