چتیسگر برنامه ای برای قراضه هند بزرگترین سنگ آهن معدنچی NMDC اجاره

توسط سرپرستان

دهلی نو: معدنی-غنی Chhattisgarh بسیار ناراحت با Indias بزرگترین سنگ آهن معدنچی در بخش عمومی NMDC با مسئولیت محدود و دولت در حال برنامه ریزی برای قراضه خود را اجاره معدن.

اما کنگره رژیم عملا ارائه آخرین فرصت برای جراحی وزیر Dharmendra Pradhan به دستور بخش عمومی معدن غول پیکر به افتخار تعهد خود را با دولت.

وزیر Bhupesh Baghel فرستاده است به شدت دقت نامه به جراحی وزیر مورخ 4 مه که در آن او توصیه او به دستور NMDC با مسئولیت محدود به “عمل مسئولانه و افتخار و تعهد خود را نسبت به دولت”.

“دولت Chhattisgarh همیشه نقش بسیار نقش حمایتی برای رشد و عملکرد صاف از NMDC. در بازگشت NMDC شده است با نگه داشتن آن تعهدات داده شده به دولت در بیش از یک مناسبت” در این نامه به عنوان خوانده شده.

Baghel که منجر کنگره به یک پیروزی خیره کننده به پایان رسید و بی جی پی برنده رگه در دولت در سال 2018 است ناراحت با حیدرآباد-دفتر مرکزی NMDC با مسئولیت محدود برای امتناع از به افتخار نخست آن تعهداتی به دولت در ماه های اخیر.

NMDC با مسئولیت محدود در حال حاضر معادن 90 درصد از سنگ آهن از چتیسگر را چپ شورش-آمار Dantewada منطقه. اگر Chhattisgarh پیش می رود با برنامه ریزی حرکت به قراضه اجاره را خواهد عذاب طلسم برای پول نقد-غنی NMDC با مسئولیت محدود به عنوان تمام تلاش خود را در ماه های اخیر برای متقاعد کردن BJP رژیم در کارناتاکا اجازه می دهد تا آن را به سر سنگ آهن حفاری در Donimalai سایت در حال حاضر موفق به عملکرد هر ضربه.

NMDC با مسئولیت محدود در عمل سه سنگ آهن مجتمع در کشور دو تا از اینها در Dantewada در حالی که یک سوم در Dolimalai (کارناتاکا). شرکت حفاری سنگ آهن در Bailadila تپه در Dantewada منطقه از اواخر دهه 1960 در طول میخواهد, Madhya Pradesh دوره است.

چتیسگر دولت تا به حال تمدید اجاره NMDC وسیع معادن سنگ آهن در ماه دسامبر سال گذشته پس از آن رئیس-تقدیر-مدیر عامل (CMD) N. Baijendra کومار به کلمه به وزیر شخصا در ریپور که NMDC را افتخار خود را تمام تعهدات با دولت.

NMDC Ltd متعهد شد به سرفه 1623 تومان کرور روپیه به عنوان بخشی از “رایج در بند قضاوت’ به Chhattisgarh برای گرفتن آن معادن اجاره تمدید شد که با توجه به پایان می رسد در ماه مارس سال 2020 است. اما این شرکت پرداخت فقط 600 تومان کرور روپیه اما آن معادن اجاره نامه تمدید تا 11 سپتامبر سال 2035.

1986-دسته ای IAS افسر کومار تا به حال نیز تعهد به رئیس جمهوری که NMDC با مسئولیت محدود اجازه می دهد Chhattisgarh مسکن هیئت مدیره برای ساخت یک شهرستان برای شرکت آینده سه میلیون تن در سال (MTPA) مجتمع کارخانه فولاد در Nagarnar در Bastar منطقه. اما دوباره NMDC با مسئولیت امتناع به افتخار تعهد خود را برای پروژه مسکن و بازی dilli-dallying تاکتیک.

Baghel در نامه خود که زیر نویس به عنوان `کون پرداخت 1023 تومان کرور روپیه از NMDC به Chhattisgarh دولت منعقد کرده است خود را شجاعانه-نامه نوشته شده: `من درخواست شما (جراحی وزیر) به صدور دستورات لازم به NMDC که در انتظار پرداخت شده در اولین و NMDC می ایستد تعهد خود را به چتیسگر”.

حتی Baghel شده در نامه خود در مورد کارناتاکا دولت رویکرد خصمانه نسبت به NMDC با مسئولیت محدود و گفت: Chhattisgarh دولت بود که همیشه حمایت اما Navratna شرکت قرار گرفته و آن حمایت اعطا شده است.

NMDC مدیران مستقر در چتیسگر ادعا کرد که این شرکت برای تغییر رویکرد خود نسبت به چتیسگر در غیر این صورت نتایج فاجعه بار خواهد بود برای شرکت در زمانی که اقتصاد هند در حال حاضر در حال رفتن را از طریق بسیار چالش برانگیز فاز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im