چتیسگر panchayat سفارشات انجام Thappad’ عدالت در مورد تعرض

بیان اخبار سرویس

ریپور: با کف دست زدن دو بار در سراسر چهره شد و مجازات پرداخت توسط panchayat به یک جوانی که اتفاق می افتد به یکی از بستگان نزدیک از یک قانونگذار محلی و به اتهام تعرض یک دختر کالج در Jashpur منطقه حدود 320 کیلومتری شمال شرق ریپور.

دختر با پدر و مادرش به روایت مصیبت در یک ایستگاه پلیس محلی اما پلیس “ثبت نکرده FIR”.

Nitesh Bhagat است که یک برادر همسر Jashpur MLA Vinay Bhagat ارائه یک آسانسور در چهار چرخ به دختر بود که به خانه بازگشت و پس از ظاهر شدن در امتحان.

او به زور او را به تنها جایی که در آن او تلاش برای حمله به خشم او کرده است. دختر موفق به فرار از, تجاوز به عنف تلاش و گزارش حادثه به بستگان او.

به عنوان حادثه تعرض گسترش مانند آتش سوزی ارشد شهروندان ایجاد کرد به نام panchayat جلسه و تصویب یک فرمان به مجازات جوانان توسط آن زمان که قطراتش او دو بار.

جالب اینجاست که آن را از MLA که انجام “ضعیف مجازات'” منظور از panchayat توسط آن زمان که قطراتش متهم کرده است.

Jashpur منطقه رئیس پلیس S L Baghel گفت که او یاد گرفته در مورد این حادثه تنها از طریق رسانه های اجتماعی. “من فرستاده بود یک تیم پلیس اما هیچ کس حتی نسبی از دختر حاضر است به هر چیزی می گویند. اگر کسی می آید رو به جلو ما را ثبت می کنند سازگار”, SP گفت اکسپرس که تایید کرد که ذکر متهم است برادر در قانون محلی کنگره قانونگذار.

با توجه به ارشد جنایی وکیل فیصل رضوی, عمل از جوانان ظاهرا در یک حمله جنایی نیروی خشم و انزجار خود کرده است. “بخش 354 IPC از تعرض است با مجازات حبس تا 3 سال و یا جریمه نقدی و یا هر دو. در این بخش می آید, دانستنی جرم” رضوی گفت.

بستگان مقتول در حال حاضر به چالش کشیدن اقتدار panchayat یک رسانه های محلی فرد اعلام کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de