چتیسگر: مهاجران راه رفتن در سراسر مخاطره آمیز مائوئیست منطقه با بمب های کاشته شده در زیر

بیان اخبار سرویس

ریپور: بداهه دستگاه های مواد منفجره (بمب) که باقی می ماند یک چالش بزرگ برای نیروهای امنیتی درگیر در یک جنگ مجازی در برابر قانونى شاخص تورم مصرف کننده (مائوئیست) در Chhattisgarh, ظهور به عنوان یکی دیگر از نگرانی در میان Covid-19 شیوع به عنوان بی تاب گرسنه مهاجر کارگران راه رفتن در سراسر بالقوه خطرناک جنگلی زمین با بمب به طور تصادفی کاشته شده در زیر توسط شورشیان.

بمب انفجار تحمیل تلفات نیروهای امنیتی تبدیل Bastar یک درگیری خونین در منطقه جنوب Chhattisgarh. بیش از 1500 بمب بازیافت شده توسط نیروهای امنیتی در Bastar منطقه به تنهایی از سال 2010 تا مارس این سال حتی به عنوان روال د-استخراج معدن در ادامه این پلیس اظهار داشت: با استناد به آمار.

“مرزها در جنوب چتیسگر و مجاور متحده کاملا متخلخل. وجود دارد یک جریان از کارگران مهاجر که وارد Bastar در راه خود را به مانند جارکند بیهار و بنگال راجستان و جاهای دیگر. بسیاری از ساکنان Chhattisgarh. مائوئیست ها متوسل به استفاده از بمب برای تحمیل آسیب به پرسنل امنیتی بنابراین ما ناظر به این کارگران وارد دولت از طریق جنگل و غیر قابل پیش بینی زمین.

“شرایط در حال حاضر به تدریج گرفتن کارآمد با بهره برداری از حمل و نقل جاده ای و قطار ویژه خدمات. مهاجران هستند برداشت تا این لحظه آنها را متوجه شده و سپس منتقل به نزدیکترین بلوک یا منطقه مرکزی از جایی که ترتیبات ساخته شده است کمک به آنها برای ادامه سفر خود به کشورهای مربوطه” گفت: Sunderraj P بازرس کل پلیس (Bastar منطقه).

مهاجران در حال حرکت در سراسر Bastar در پا از طریق برخی از بدترین مائوئیست-مناطق آسیب دیده در پل کاشته اند فشار بمب و بمب و تله های بمب گذاری شده در میان دیگران هدف قرار دادن نیروهای. در زمان آن را دشوار می شود برای پلیس و دولت به نگه داشتن چشم با توجه به پر مناطق جنگلی که در آن کارگران وارد بسیاری از آنها پس از از دست دادن جهت درست به مقصد خود را.

“ما باید با حضور در مناطق دور افتاده و آمدن به نجات کارگران مهاجر. تا کنون حدود 1500 متعلق به کشورهای مختلف شده است مراقبت از”, IG اضافه شده است. پایه اردوگاه های نیروهای امنیتی در مناطق داخلی به عنوان ظهور بسیار امداد رسانی به کارگران دولت محلی منطقه پلیس و نیروهای شبه نظامی در Bastar منطقه در حال انجام بیشترین تلاش خود را برای تسهیل خود را به بعد سفر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im