چتیسگر دولت به دنبال خروج از فرمان در مزرعه تولید و تجارت

توسط PTI

ریپور: Chhattisgarh وزیر Bhupesh Baghel خواسته است تا این مرکز به عقب نشینی کشاورزان در تولید و تجارت و بازرگانی (ارتقاء و تسهیل) فرمان 2020 گفت آن است که نه به نفع کشاورزان است.

او گفت که فرمان را کاهش فرصت های اشتغال در بخش کشاورزی. فرمان مطلع توسط مرکز ماه گذشته با هدف ترویج مانع آزاد بین دولت و درون دولت در تجارت محصولات کشاورزی.

در نامه ای به نخست وزیر نارندرا مودی روز یکشنبه Baghel گفت: با اجرای این فرمان lakhs از کشاورزان در unorganised بخش خواهد بود مجبور به عمل در “لجام گسیخته نیروهای بازار” روابط عمومی اداره رسمی گفت.

چتیسگر است که کشاورزی را دولت و 70 درصد جمعیت درگیر در مزرعه فعالیت است. دولت عمدتا رشد برنج است که تهیه شده توسط دولت چتیسگر تعاونی بازاریابی فدراسیون محدود به نمایندگی از مواد غذایی شرکت از هند (FCI) در حمایت قیمت می باشد. “دولت تامین usna برنج به FCI در نتیجه حصول اطمینان از عرضه کافی از مواد غذایی سبوس دار برای مردم در کشور” وزیر گفت: در این نامه است.

“با توجه به کشاورزان و تولید و تجارت و بازرگانی (ارتقاء و تسهیل) فرمان هر کشاورز یا معامله گر آزادی برای حمل بین دولت و یا درون دولت در تجارت کشاورزان و تولید در خارج از اطلاع مندی و اجازه نیز داده شده است به پان کارت برگزاری معامله گران برای خرید و فروش محصولات کشاورزی بدون داشتن مجوز,” او گفت:.

انواع محصولات کشاورزی کشت شده در نقاط مختلف کشور که در آن شیوه های بازاریابی را تحت تاثیر قرار مربوط به طبیعت و شرایط کشاورزان است و به این دلیل است که بازاریابی محصولات کشاورزی تولید شده تنظیم می شود در این راه با تصویب این قانون مندی است که آن را حذف malpractices و منافع unorganised کشاورزان باقی می ماند حفاظت شده,” او گفت:.

تمام تلاش ها برای افزایش تولید محصولات کشاورزی در حال بی ثمر و بی ثمر تا بازاریابی محصولات کشاورزی در یک قیمت معقول است و نه تضمین. رئیس جمهوری گفت که برای رسیدن به این هدف مندی قانون اجرا شد و در آن اصلاح شده است از زمان به زمان به نفع کشاورزان است.

او گفت که قانون مندی است و کاملا منطقی در شرایط فعلی. “اگر هر گونه بهبود مورد نظر است و یا مورد نیاز دولت قادر به انجام این کار. جدید فرمان را تحت تاثیر قرار خواهد عملکرد صاف (کشاورزی) mandis و آن را ممکن است منجر به بسته شدن و در نتیجه ایجاد بیکاری برای افرادی که در ارتباط با این امکانات,” او گفت:.

“با مندی و عمل به طور غیر مستقیم ساخته شده بی اثر lakhs از کشاورزان در unorganised بخش خواهد بود مجبور به عمل تحت لجام گسیخته بازار نیروهای” Baghel گفت. حرکت خلاف پذیرفته سنت از ساختار فدرال, او گفت:, و درخواست نخست وزیر برای خروج فرمان به نفع کشاورزان است.

قابل توجه Chhattisgarh دادگاه عالی در هفته گذشته با صدور اطلاعیه به مرکز و دولت در یک دادخواست به چالش کشیدن قانون اساسی اعتبار کشاورزان تولید و تجارت و بازرگانی (ارتقاء و تسهیل) فرمان 2020. دادگاه عالی به دنبال پاسخ های خود را در عرض چهار هفته در این ارتباط.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de