چتیسگر دولت شناسایی 44 COVID-19 مهار مناطق

توسط PTI

ریپور: این Chhattisgarh دولت طبقه بندی شده چهار توسعه بلوک در دولت به عنوان مناطق قرمز و 80 به رنگ نارنجی مناطق شامل گسترش coronavirus رسمی در اینجا گفت: در روز شنبه. جدا از این نیز اعلام شده 44 مناطق از کجا COVID-19 نفر به تازگی شناسایی شده به عنوان مهار مناطق این مقام گفت.

دولت وزیر بهداشت Niharika باریک سینگ صادر کرد, اطلاع رسانی در مورد طبقه بندی از COVID-19 مناطق در شب جمعه و بر اساس این فعالیت ها از جمله کسب و کار مجاز خواهد بود و یا محدود در این مناطق است.

او گفت که در همراهی با اتحادیه های بهداشت و خانواده وزارت رفاه دستورالعمل های دولت در بخش بهداشت و درمان دارای طبقه بندی شده توسعه بلوک ها و مناطق شهری بر اساس تعداد فعال COVID-19 موارد دو برابر شدن نرخ ها و نمونه های آزمایش به ازای هر 1 لاخ جمعیت این منطقه است.

“دولت در دولت مشخص چهار توسعه بلوک – Doundilohara (بلد منطقه) تختپور و Masturi (بیلسپور منطقه) و کوربا (کوربا منطقه) به عنوان مناطق قرمز” او گفت:.

به طور مشابه حداقل 80 توسعه بلوک و شهرستانها در 25 منطقه مشخص شد, به عنوان, نارنجی, مناطق, او گفت:. او گفت که برخی از مناطق به عنوان طبقه بندی شدند, نارنجی, مناطق وجود ندارد و گزارش یک COVID-19 مورد تا کنون و پس از آن پیدا شد که تست نرخ هر 1 لاخ جمعیت کمتر وجود دارد.

به عنوان بسیاری از 146 توسعه بلوک در دولت بودند و طبقه بندی شده به عنوان مناطق سبز, او گفت:, و اضافه کرد که این طبقه بندی خواهد شد به بررسی هر دوشنبه.

این مقام گفت که دولت نیز مشخص 44 مهار منطقه که شامل روستاها و مناطق در شهرستانها. با تشخیص از 40 موارد جدید در روز جمعه, Chhattisgarh را COVID-19 شمارش رز به 172 که 110 فعال هستند و موارد و 62 نفر بهبود یافته اند از عفونت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de