چتیسگر: جاروها از مائوئیست-آمار Abujhmad برای تمیز کردن Kejriwal را در دهلی

بیان اخبار سرویس

ریپور: در افزایش به امرار معاش از قبایل جمع جزئی محصولات جنگل (MFP) ساکن مائوئیست متاثر Abujhmad در چتیسگر را Narayanpur district جماعت زنان که زندگی در دور افتاده روستایی و سنتی را جاروها (Phool-Jhadu) می شود سفارش عمده برای عرضه به سرمایه های ملی دهلی نو است.

به جنگلی زمین در Bastar شناخته شده است برای غنی آن حضور فرعی جنگل تولید کند. مجموعه و فروش این تولید شده اند منبع درآمد برای قبیله ای روستاییان ساکن منطقه است. اما برای دهه Adivasis درگیر در جمع آوری MFP نیست و منصفانه و عادلانه برخورد با آن — واقع دولت نیز اذعان دارد.

با وجود فراوانی MFP در منطقه قبیله ای مردم به خصوص زنان تا حد زیادی با توجه به قبل بی تفاوت نگرش سازمان های دولتی باقی مانده بودند در رحمت محلی هفتگی haat بازار. متوجه پتانسیل MFP این Chhattisgarh دولت جزئی محصولات جنگل (تجارت و توسعه) Co-operative Federation به تازگی مداخله به منظور تسهیل در آنها برای بازاریابی تولید می کند و محصولات خود را.

فدراسیون انتخاب گروه خودیاری (SHG) درگیر در ساخت جارو و مرتبط آنها را به ملی تعاونی کشاورزی بازاریابی فدراسیون (NAFED) در دهلی نو.

“سانتی متر Bhupesh Baghel دستور داده است برای اطمینان از جنگل ها از جمله MFP باید منبع درآمد برای قبایل محلی ساکنان. از طریق NAFED یک تقاضا از 35 هزار درها را دریافت کرده بود برای دهلی نو به قیمت تومان 11.90 لاخ. این SHG مشتاق داشتن به دست آورده تومان 5.79 لاخ. قبیله ای که تا کنون ساخته شده اند در اطراف 87,000 جارو مشتاقانه منتظر گرفتن بیشتر گزینه های بازاریابی است که اطمینان حاصل شود مطلوب بازده اقتصادی به این جوامع” گفت: Taran Prakash سینها, کمیسر روابط عمومی گروه.

چتیسگر با هدف تقویت رایج haat bazars در مناطق قبیله ای و فعال کردن بهتر بازار برای انواع MFP. “دولت را تسهیل خواهد کرد علاوه بر ارزش آموزش و ظرفیت سازی برای MFP جمع و بهبود درآمد خود را به سطح” گفت: سینها, دولت, سخنگوی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im