چتیسگر: 14 jawans از دست رفته بسیاری از مجروح شدید پس از جنگ تفنگ با مائوئیست ها

بیان اخبار سرویس

ریپور: چهارده پرسنل امنیتی در حال از دست رفته و بسیاری از پایدار گلوله پس از صدمات شدید و تبادل آتش با ممنوع مائوئیست ها صورت گرفت در Elmagunda در منطقه مرزی از Sukma جنوبی Chhattisgarh.

با توجه به مقامات چهارده زخمی jawans شده اند airlifted از برخورد سایت به ریپور و بستری در یک بیمارستان خصوصی. شرایط سه نفر از آنها اعلام می شود مهم است.

“یک نکته-یک تیم مشترک از منطقه ذخیره نگهبانان (DRG) و به ویژه نیروی کار (STF) بودند در ویژه ضد مائوئیست عملیات در نزدیکی Kasalpad جنگلی زمین پر از تپه نزديک به Chintagufa دیروز اواخر شب. وجود دارد سنگین تبادل آتش بین نیروهای شورشیان حدود پنج ساعت است. 14 مجروح نیروهای هوایی برداشته به ریپور. شرایط سه اعلام کرد به طور جدی. ما قادر به تماس با 14 jawans درگیر در جنگ با تفنگ یا تپانچه” یک افسر ارشد پلیس گفت:.

با توجه به بیانیه رسمی بیش از 150 jawans هنوز هم در داخل نامهربان جنگلی در منطقه اشاره کرد به دژ, تیپ قرمز.

تا کنون هیچ گزارش از هر پرسنل امنیتی کشته شدن در برخورد او اضافه شده است. پلیس ادعا کرد که jawans کشته شدن برخی از naxal رهبران بیش از حد هر چند بدن خود شده اند بهبود است.

چتیسگر مدیر کل پلیس D M Awasthi جریان وزیر Bhupesh Baghel در مورد برخورد در اقامتگاه رسمی.

Sukma است که در میان هفت منطقه از درگیری های منطقه Bastar در جنوب Chhattisgarh تحت تاثیر قرار توسط مائوئیست ها خشونت است.

جزئیات بیشتر در حال انتظار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>