چارلستون شورای شهر به حذف John C. Calhoun مجسمه پس از تظاهرات

یک مجسمه از معاون رئیس جمهور سابق John C. Calhoun در چارلستون کارولینای جنوبی است که گرفته شده را بعد از شورای شهر به اتفاق آرا رای دادند سهشنبه به آن را حذف کنید.

جمعیت جمع آوری شده در مریون مربع اوایل روز چهارشنبه به عنوان خدمه ساخت و ساز شروع به آماده شدن برای حذف مجسمه NPR گزارش شده است. چارلستون اداره پلیس گفت: در یک صدای جیر جیر در اواخر شنبه شب که Calhoun خیابان که در آن مجسمه ای واقع شده بود که پاک شد به طوری که خدمه می تواند راه اندازی.

جان تککلنبورگ شهر شهردار اعلام کرد در هفته گذشته در یک کنفرانس مطبوعاتی که شورای شهر تعز را در مجسمه سرنوشت افزود که مقامات محلی بودند هماهنگی با یک پانل ویژه از مورخان به طور بالقوه حرکت مجسمه به یک موزه شده است. (مرتبط: دانشگاه می سی سی پی به حذف برجسته مؤتلفه مجسمه در نزدیکی ساختمان اصلی)

او همچنین اظهار داشت که مجسمه است نه یک بنای یادبود جنگ و در نتیجه حذف آن را نقض نمی دولت میراث فرهنگی عمل می کنند که ممنوع حذف خاطرات جنگ در دولت است. او همچنین به نام Calhoun دولت “مهم ترین مدافع برده داری و سفید برتری.”

آلاباما متولد شد و در سال 1782 و به عنوان یک سناتور ایالات متحده از دولت هفتم معاون رئیس جمهور تحت هر دو جان کوئینسی آدامز و اندرو جکسون. Calhoun درگذشت در سال 1850 و در یک مدافع برده داری در طول زندگی اش با اشاره به عمل به عنوان یک “مثبت و خوب” در سال 1837 سخنرانی در مجلس سنا طبقه.

Black Lives Matter معترضان که قبلا جمع آوری شده در مجسمه جمعه در حمایت از حذف آن است. یکی از این تظاهرات درگیر سفید معترضان پانسمان تا به عنوان برده با جايگزينى سکس با شلاق بر پشت خود را در حالی که سیاه و سفید مردان لباس پوشیدن و به عنوان slaveowners, راهپیمایی آنها را در مقابل بنای تاریخی است.

Calhoun مجسمه آخرین به حذف به عنوان آثار متعدد در سراسر کشور در نظر گرفته شده پایین هفته بعد از ضد نژادپرستی تظاهرات موجب مرگ جورج فلوید. (مربوط به: ‘شما نمی توانید ماست مالی کردن تاریخچه’: رام امانوئل دفاع Ulysses S. Grant مجسمه)

در طول راه اندازی اولیه صبح روز چهارشنبه زیادی جرثقیل دیده می شود می تواند اتصال تسمه به مجسمه به عنوان خدمه و کارگران آماده به آن را. آن است که در حال حاضر مشخص نیست که در آن مجسمه خواهد شد نقل مکان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de