بیان اخبار سرویس

دهرادون: سابق ارتش هند رئیس و موسس اتحادیه وزارت حمل و نقل جاده ای و بزرگراه ها Gen VK سینگ (Retd) در روز پنج شنبه گفت که کاراکتر Dham پروژه تکمیل خواهد شد قبل از ظهور هریدور Mahakumbh 2021.

سینگ در Uttarakhand بازدید و انجام یک نظر سنجی های هوایی از کار مداوم در کاراکتر Dham پروژه با Uttarakhand سانتی متر Trivendra سینگ Rawat.

“کاراکتر Dham Pariyojana تکمیل خواهد شد قبل از Mahakumbh در هریدور شروع می شود در سال 2021. این پروژه در حال نظارت از نزدیک و هر مانع حذف خواهد شد برای رسیدن به کمال گفت:” سینگ.

این پروژه با هدف گسترش و تعمیر 889-کیلومتر بزرگراه ملی منجر به احترام عالیات از Kedarnath, بادرينات،, Gangotri و Yamunotri.

وزیر افزود که کار در 100kms کشش بین Uttarkashi و Gangotri است و در عین حال به ضربه کردن به عنوان منطقه نهفته در “سازگار با محیط زیست حساس منطقه’.

“بالا طراحی شده کمیته تشکیل شده توسط دیوان عالی کشور ارسال شده و گزارش این موضوع است و ما امیدواریم این مسئله به زودی حل خواهد شد به این کار آغاز شده است” افزود: MoS.

جدا از بررسی در حال انجام کار در این پروژه سابق فرمانده ارتش همچنین انجام یک نظر سنجی های هوایی از بسیاری از مناطق دیگر از جمله Uttarkashi Jankichatti, Chamba, Narendra ناگار Chinyalisaur, Dharasu و برکت.

پس از نظر سنجی های هوایی او را ملاقات مقامات و مهندسان درگیر در پروژه برای بحث و بررسی و تجزیه و تحلیل در هند و تبت پلیس مرزی اردوگاه در ماتلي در Uttarkashi منطقه.

دولت و مقامات دولتی اطلاع اتحادیه وزیر که کار بر روی 250 کیلومتر از این جاده تکمیل شده است در حالی که گسترش در جریان است برای یکی دیگر از 400 کیلومتر از طول جاده ها.

کار باقی مانده 239kms است و در عین حال برای شروع به عنوان لازم زیست محیطی ترخیص کالا از گمرک هنوز به اعطا می شود.

با توجه به برآورد بیش از 4000 تومان کرور روپیه در حال حاضر صرف شده در پروژه رویایی از نخست وزیر نارندرا.

Trivendra سینگ Rawat پس از بررسی در جلسه گفت: “این کار در رفتن سریع و ما امیدواریم که به ارائه نتایج با کمال. تعدادی از زائران در حال افزایش است هر سال است و ما متعهد به ارائه امکانات در سطح جهانی و تجربه خود به دست آورد.”

در سال 2019 در بالاترین میزان مشارکت در انتخابات بیش از 38 لاخ زائران بازدید کاراکتر Dham است که به افزایش انتظار می رود در سال آینده.

جالب, رئیس, منشی, Uttarakhand Utpal کومار سینگ در ماه دسامبر 2019 گفته بود که این پروژه ممکن است با تاخیر به سال 2022 به جای نشست های قبلی مهلت تا سال 2020.

جدا از طرح تعریض جاده منتهی به زیارتگاه این پروژه شامل چند اقدامات ایمنی برای مقابله با زمین طرف و دیگر بلایای طبیعی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im