هرج و مرج سر و صدا به عنوان صدها نفر از مهاجران جمع آوری در Ghaziabad زمین برای سفر با قطار

بیان اخبار سرویس

لکنو: صحنه هایی از هرج و مرج مطلق و سر و صدا شد و شاهد در Ghaziabad Ramlila زمین به عنوان هزاران نفر از مهاجران در آنجا جمع شده بودند و jostled برای دریافت, ثبت نام برای سفر قطار به اوتار پرادش و بیهار در روز دوشنبه. شش قطار – هر سه تا و بیهار – انتظار می رود به ترک Ghaziabad به کشتی مهاجران از کشورهای مربوطه به مکان های مادری خود.

با توجه به منابع هزاران نفر از کارگران مهاجر تبار در Ramlila زمین برای مسافرت می گذرد پس از دانستن است که سه shramik قطار ویژه را از Ghaziabad به مناطق مختلف شرقی ، کارگران مسخره اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای به دسته شمشیر به عنوان نمرات ایستاده بود در تنگ بیماری است. دولت های منطقه هم موفق به کنترل جمعیت است.

مصرف ادراک از حادثه سانتی متر یوگی Adityanath به کارگردانی DM SP و دیگر مقامات به عجله به زمین برای اطمینان از سلامت عقل و اجرای هنجارهای اجتماعی فاصله.

حتی NDRF تیم نیز در زمان موقعیت بعد در روز. آنها کمک دولت منطقه ترتیبات برای آب و غذا و جیره کیت برای کسانی که خروج از زمین.

متعاقبا DM به عنوان Pandey و SSP رسیده نقطه و مهاجران بودند مرتب در صف اطمینان اجتماعی فاصله در بعد از ظهر. با توجه به ADM شهرستان قزیبد بسیاری از مردم جمع آوری شده بود و بلیط. اما جدا از آنها جمعیت زیادی جمع شده بودند برای آنها دولت های منطقه بود و تنظیم از 50 اتوبوس به آنها را به خود مربوطه بومی ، هر کس صادر شد, رفت و آمد می گذرد.

یک منبع محلی ادعا کرد که Aarogya Setu برنامه نشان داد که حضور یک تاج مثبت فرد در حاشیه 500 متر در زمین است.

Shramik ویژه قطار و اتوبوس تا کنون تقبل قایق از آب عبور حدود 10 ، 000 نفر از کارگران شاغل در Noida و 17,000 از Ghaziabad به مناطق بومی. حدود 15,000 از نویدا و 25,000 از Ghaziabad رفته اند به خانه خود را در منطقه تا کنون.

این شماره های اضافی عبارتند از آن دسته از کارگران که تا به حال ثبت نام نکرده در Jansunwai پورتال به ثبت نام برای Shramik ویژه. نویدا آغاز شده بود این در مقیاس کوچک برنامه ریزی شده حرکت یک ماه پیش و در Ghaziabad آغاز روند on May 6.

مقامات Ghaziabad و Noida شده است چیدن کارگران مهاجر در راه خانه خود را و حرکت آنها را به خانههای قبل از سازماندهی سفرهای اتوبوس بعد از 14 روز قرنطینه در خانههای امن.

در Ghaziabad تا دولت منصوب گره افسران به مقایسه و تطبیق اطلاعات در مورد مهاجران. “بر اساس آن پایگاه داده ما مصادره یک اتوبوس از جاده های” Ghaziabad DM آجی شانکار Pandey گفت. اتوبوس ترک از Morta و تنها به مناطق درون ،

در واقع بسیاری از اتوبوس نویدا و Ghaziabad شده اند عنوان برای Kushinagar, گوراکپور و Dewaria — مرز مناطق که در آن ترتیبات ساخته شده اند برای کارگران سفر به بعد و برای بسیاری از مقصد شده است بیهار. دیگران شده اند رفتن به جانسی, Jaunpur, Prayagraj, Badaun و علیگر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im