Chandigarh پلیس بازداشت 188 صبح واکر برای نقض مستند پس از وزارت رپ

بیان اخبار سرویس

CHANDIGARH: پس از پانسمان از وزارت خانه امور (MHA) برای اقدام علیه صبح واکر در Chandigarh پلیس چرخش به عمل در روز دوشنبه. آنها دستگیر 188 صبح واکر و ثبت شده 56 مورد در برابر آنها را برای سرپیچی از دستور منع رفت و آمد.

یک مقام پلیس گفت: “حتی پس از بارها و بارها گسترش آگاهی و هشدارهای برخی از مردم هنوز هم در بر داشت نقض مقررات منع رفت و آمد سفارشات. آنها جسارت خارج از خانه های خود را برای پیاده روی صبح در پارک های مختلف. در طول ویژه درایو انجام شده توسط Chandigarh پلیس برای اجرای مقررات منع رفت و آمد, 120 پارک مورد بررسی قرار گرفت به طور کامل و 466 نفر گرد شده بودند. علاوه بر این, 188 متخلفان دستگیر شدند و 56 موارد ثبت شده علیه آنها را برای سرپیچی از دستور منع رفت و آمد.”

او در ادامه گفت: “از بخش مرکزی شهرستان 215 مردم گرد شده بودند. از این 124 دستگیر شدند و از 40 پارک. در شرق بخش از 35 پارک بررسی 142 مردم گرد شده بودند و از آنها 50 دستگیر و از جنوب بخش از شهرستان 109 نفر گرد از 45 پارک و از آنها 14 دستگیر شد. یکی دیگر از 50 نفر دستگیر شدند از سراسر شهر برای پوشیدن ماسک.”

“ما متعهد به ارائه کمک به ساکنان در طول مستند محدودیت. ارائه مواد غذایی و اقلام ضروری است که با همکاری کامل با Chandigarh دولت. کمک ارائه شده به خصوص برای شهروندان ارشد و زنان با تماس با آنها از طریق تلفن و بازدید در درب خانه خود,” او گفت:.

او اظهار داشت که پلیس ادامه خواهد داد موشکافانه بررسی کنید صبح و شب واکر و اقدام خواهد شد در برابر کسانی که به دنبال هنجارها و مقررات منع رفت و آمد. “همه ساکنان شهر بدینوسیله درخواست به پایبندی به مقررات منع رفت و آمد هنجارها و دستورالعمل ها و جلوگیری از روزمره خود پیاده می رود تا مقررات منع رفت و آمد سفارشات خارج هستند. دقیق اقدام خواهد شد با توجه به قانون در برابر متخلفان,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de