گچ و دایره چگونه سرخپوستان در حال شکستن COVID-19 زنجیره ای میان مستند

توسط ANI

CHANDIGARH: پس از مستند در سراسر کشور در پی تهدید ناشی از گسترش COVID-19, مردم سراسر کشور را آغاز کرده اند که تمرین های اجتماعی فاصله میان خود به عنوان یک اقدام برای جلوگیری از گسترش ویروس.

پنجاب وزیر سروان, Amarinder سینگ در روز چهارشنبه برخی از تصاویر به اشتراک گذاشته شده در توییتر خود مسئولیت رسیدگی به که نشان داد مردم ایستاده در محافل جداگانه مشخص شده با گچ در حالی که جمع آوری منابع اولیه از یک فروشگاه.

“من فقط این عکس. فوق العاده نظم و انضباط توسط پنجابی. در خانه ماندن و نگه داشتن خود را امن است. دولت و پلیس در حال کار برای اطمینان حاصل شود که شما دسترسی به ملزومات” او هنوز توییتی.

در ضمن مردم در Noida بنگلور و گجرات تصویب یک فرایند مشابه با مارک محافل با گچ خط در خارج از فروشگاه های مواد غذایی در مناطق مربوطه به نگه داشتن یک فاصله امن بین مشتریان است.

در جامو و کشمیر افرادی که نقض محدودیت های اعمال شده بر مستند ساخته شد به نشستن در محافل کشیده شده برای حفظ فاصله اجتماعی در جامو.

در سخنرانی خود به ملت در روز سه شنبه نخست وزیر نارندرا مودی اعلام کرد 21-day مستند در کل کشور از 12 am برای مقابله با گسترش coronavirus.

با توجه به وزارت بهداشت و رفاه خانواده تعدادی از تأييد موارد مثبت در هند از COVID-19 رسیده 562.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de