رئیس دموکرات آیوا استعفای رییس انجمن زد و خورد

Troy, قیمت, رئیس, آیووا, حزب دموکرات اعلام کرد استعفای خود را روز شنبه بیش از یک هفته پس از یک سری از مشکلات فنی با تاخیر نتایج از قفقاز.

“واقعیت این است که دموکرات ها سزاوار بهتر از آنچه رخ داده در جلسه شب” قیمت نوشت: در نامه ای به اعضای حزب.

“به عنوان رئیس این حزب من عمیقا متاسفم برای آنچه که اتفاق افتاده است و مسئولیت برای هر شکست و از طرف آیووا حزب دموکرات است.”

“من استعفا به عنوان رئیس حزب دموکرات آیوا موثر بر انتخابات از جایگزینی.”

نتایج قفقاز تاخیر شد برای چند روز با توجه به قطعی در یک برنامه تلفن که آیووا حزب دموکرات (IDP) استفاده می شود به گزارش نتایج از فردی و حقيقت است. موشکافی از فناوری شکست نیز جلب توجه به شمارش خطاها در ده ها حوزه در سراسر کشور. (مرتبط: Iowa دموکرات جایزه نمایندگان با وجود اشتباهات در برخی از نتایج)

IDP در نهایت اعطا ترین نمایندگان (14) به پیت Buttigieg هر چند ایالت ورمونت برنی ساندرز که اهدا شد 12 نمایندگان دریافت ترین فرد رای در سراسر کشور.

هر دو از نامزدها را به چالش کشیده اند این نتایج در برخی از حوزه.

“شکی نیست که روند گزارش نتایج کار نمی کند. آن را به سادگی غیر قابل قبول” گفت: قیمت.

قیمت در ادامه می گویند که سازمان های دیگر علاوه بر IDP خرس برخی از سرزنش برای انجمن هرج و مرج است.

“می دانم که IDP است که نه تنها به سرزنش برای آنچه اتفاق افتاده در هفته گذشته,” او گفت:.

“ما مشغول به کار در همکاری با شرکای ما فروشندگان و DNC در این فرایند و من مطمئن هستم به مرور قادر خواهد بود برای تعیین دقیقا همان چیزی را اشتباه رفت آنچه رفت و چگونه ما می تواند جلوگیری از این از همیشه اتفاق می افتد دوباره.”

Troy قیمت نامه از استعفای چاک راس Scribd

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید licensing@dailycallernewsfoundation.org.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو

ایندکسر