رئیس NAB نقل از عدم پاسخگویی دادگاه برای تاخیر در دفع از موارد


آن است که غیر ممکن است به این نتیجه فساد مرجع در عرض 30 روز زمان قاب با توجه به عدم پاسخگویی دادگاه به داوری تعداد زیادی از موارد رئیس ناب عدالت (retd) جاوید اقبال در گفت و دیوان عالی کشور است.

پاسخ ارسال شده بود امروز در پاسخ به این جهت صادر شده توسط رئیس دادگستری پاکستان گلزار احمد به دولت به شکل 120 جدید پاسخگویی دادگاه پس همه در انتظار ملی پاسخگویی دفتر (NAB) موارد می تواند پیچیده در عرض سه ماه.

این CJP خواسته بود قانون کار, برای راه اندازی جدید دادگاه پس از اخذ تایید از مراجع ذیصلاح. دادگاه نیز به دنبال پیشنهاد های ناب و رئیس برای سریع دفع انتظار مراجع است.

در یک پاسخ ارسال به SC, NAB, رئیس گفت: anti-پیوند بدن به حال چندین بار انتقال این مسائل به دولت که مسئولیت پذیری دادگاه قادر به دیدار با الزامات قانونی به دلیل کمبود دادگاه ها و قضات است.

“که در بخش 16(a) ملی پاسخگویی فرمان 1999 یک بازه زمانی 30 روز x تنظیم شده است برای نتیجه گیری از محاکمه توسط دادگاه است و لازم است برای انجام رسیدگی در روز به صورت روز. اما با این حال قدرت پاسخگویی دادگاه و حجم کار مورد انتظار داوری قبل از هر پاسخگویی دادگاه (به طور متوسط هر یک از پاسخگویی دادگاه در حال حاضر دست زدن به 50 x مراجع) آن عملا غیر ممکن است به داوری و نهایی کردن مسائل در عرض 30 روز x.”

او همچنین اعلام کرد که ماندن سفارشات صادر شده توسط دادگاه بالا در دادخواست توسط متهم نیز یکی از دلایل جمع شدن در اختیار موارد است.

سابق SC قاضی نگهداری می شود که دادگاه از قوانین پیروی نمی کنند گذاشته شده توسط دیوان عالی کشور در اعطای وثیقه و اضافه کرد که این روند به اعلام یک متهم به عنوان absconder است همچنین وقت گیر است.

تاخیر در معاضدت قضائی از مقصد نیز ذکر شده به عنوان یکی از دلایل.

او به دادگاه اطلاع داد که با توجه به تعریف اشتباه از ‘سیاسی در معرض شخصیت’ توسط دادگاه آن را دشوار می شود برای این توضیح به سازمان های خارجی.

NAB رئیس اعلام کرد که 120 اضافی پاسخگویی دادگاه نیاز به تاسیس در لاهور پاکستان راولپندی/ اسلام آباد و بلوچستان.

“اگر منطقه و جلسات قضات در دسترس نیست پس از قضات بازنشسته استخدام می تواند برای این منظور است.”

‘بیش از 1000 مورد انتظار’

سه عضو نیمکت از دادگاه راس متشکل از رئیس دادگستری گلزار احمد عدالت مظهر علم خان Miankhel و عدالت یحیی افریدی تا به حال خواسته مقامات به فرم 120 دادگاه در این جلسه از یک مورد در مورد تاخیر در محاکمه موارد توسط پاسخگویی دادگاه در نور بخش 16 ملی پاسخگویی فرمان 1999 نیاز به یک تصمیم NAB موارد ظرف مدت 30 روز.

دادگاه در آن منظور گفت: پنج پاسخگویی دادگاه بودند خالی در پاکستان در حالی که 1,226 نفر در انتظار. روی نیمکت گفت: هیچ دلیلی داده شده بود که چرا پست های خالی شده بود پر شده تا در حال حاضر.

“ما قادر به درک منطق یا منطق پشت دادگاه [مانده] خالی برای مدت طولانی با مقامات مربوطه. بیشتر از آن زمانی که ما می بینیم که این موارد قبل از پاسخگویی دادگاه تصمیم گرفته می شود از نظر قانون ظرف مدت 30 روز.

“دادگاه در حفظ و دروغ خالی حتی برای سال ها و مواردی که دادگاه باقی می ماند در انتظار” حکم دادگاه را اعلام کرد. روی نیمکت گفت: تمام هدف ساخت پاسخگویی قانون ظاهرا به نظر می رسید به ارائه بیهوده اگر دادگاه اجازه داده شد برای خالی باقی می ماند.

نیمکت اشاره کرد که تعدادی از تعلیق از موارد در پاسخگویی دادگاه خواسته های بیش از صد شماره از قضات/دادگاه برای رسیدگی و تصمیم گیری در این موارد به این منابع که به طور منظم ثبت و تعداد آنها نیز افزایش در حالی که تعداد دادگاه ها کاملا راکد.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>