مرکز برای انجام serosurvey در 10 کانون شهرستانها برای پیگیری جامعه انتقال coronavirus

بیان اخبار سرویس

دهلی نو: در چه چیزی می تواند هند را ورزش اول برای تعیین درست شيوع COVID 19 در بدترین مناطق آسیب دیده, دولت در حال راه اندازی یک serosurvey در 10 کانون شهرستانها به منظور برآورد میزان از جامعه انتقال عفونت است.

به عنوان جمع آوری شده توسط The New Indian Express, این بررسی که با استفاده از آنتی بادی تست کیت توسعه یافته توسط موسسه ملی ویروس شناسی آغاز خواهد شد و در این هفته علاوه بر نظارت ورزش است که آزمون حدود 24,000 سرم خون نمونه از 69 مناطق در سراسر 21 متحده است.

آخرین برنامه ریزی بررسی توسط شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) را تست 500 نمونه برای حضور آنتی بادی در برابر سارس CoV 2 در 10 شهرستانها.

منبع گفت که در این پروژه 50 نمونه سرم جمع آوری خواهد شد از 10 به طور تصادفی برداشت مهار مناطق در هر شهرستان. این مقدار خواهد شد به کلی تست از 5000 نمونه در این شهرستانها.

شهرستانها خواهد شد که بخشی از این بررسی عبارتند از بمبئی احمدآباد پونا دهلی نو کلکته Indore تانه جیپور چنای و سورات. نزدیک به 70 درصد از هند مجموع caseload شد کمک توسط این شهرستانها به عنوان در حال حاضر.

“در این بررسی ما به طور خاص هدف قرار دادن مناطقی که شدت ضربه و در حال دیدن گسترده شیوع عفونت” یک ICMR رسمی گفت TNIE.

“نتایج حاصل از این بررسی را به ما بگویید چه درصدی از جمعیت شده است در معرض این ویروس نشده است.”

برخی از اپيدميولوژيستها اشاره کرد که serosurvey مطالعات مرکزی به تلاش در تصمیم گیری استراتژی و برنامه ریزی اجرای COVID-19 پاسخ.

“تبریک می گویم دولت برای ساخت sero نظارت به عنوان پایه ای برای درک COVID-19 pandemic,” گفت: دکتر Giridhara R ببو استاد و رئیس Lifecourse اپیدمیولوژی در بهداشت عمومی بنیاد هند است.

این نظرسنجی به ارائه اطلاعات برای پیگیری تغییرات در طول زمان و خیاط بهبود پاسخ او گفت:, و اضافه کرد که این نتایج در مورد درست شیوع می تواند کمک به کاهش مرگ و میر با تنظیم اولویت اقدامات است.

هر چند در این مرکز نگهداری شده است که هیچ جامعه انتقال این بیماری هنوز مقامات محلی و اپیدیولوژی—گفت شده است که این بیماری همه گیر به این مرحله حداقل در بدترین مناطق آسیب دیده.

در ضمن گفته منابع نمونه برای serosurvey برنامه ریزی شده برای 69 مناطق—با مورد در هر میلیون طبقه بندی شده به عنوان بالا و متوسط و پایین و صفر –جمع آوری شده از تمام مناطق به جز 8 منطقه در غرب بنگال و جامو و کشمیر.

“ما امیدوار به جمع آوری باقی مانده نمونه از بقیه مناطق در چند روز و گزارش نهایی باید آماده هفته اول ماه ژوئن گفت:” یک مقام دولتی.

به غیر از این دو نظرسنجی دولت نیز برنامه ریزی شده یک مرکز درمانی مبتنی بر نظارت در تمام 733 مناطق که در آن 400 نفر از کارکنان بهداشتی درمانی و بیماران به صورت تصادفی از دولت و بیمارستان های خصوصی تست خواهد شد با استفاده از هر دو تشخیصی RTPCR و آنتی بادی آزمایش.

“پروتکل برای این نظارت پروژه هنوز در حال نهایی شدن” رسمی اضافه شده است.

چه serosurvey?

یک sero-بررسی شامل آزمایش نمونه خون در جمعیت به یک دلیل خاص.

در این مورد آن شامل تست سرم جدا شده از خون برای حضور آنتی بادی در برابر سارس Cov 2 پاتوژن است که باعث Covid 19. حضور آنتی بادی در کسی سرم خون به این معنی است که فرد شده است در معرض ویروس و بهبود است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de