توسط اکسپرس سرویس خبری

دهلی نو: در میان گزارش هایی که پزشکان در بسیاری از کشورهای در حال گرفتن حقوق در زمان این مرکز در روز پنج شنبه هشدار داد که بیمارستان ها و موسسات انتشار حقوق بهداشت و درمان کارگران مشغول در COVID-19 وظیفه به موقع می تواند penalised تحت مدیریت بحران عمل می کنند.

جهت به آمریکا آمد و پس از سفارش توسط دیوان عالی کشور است. در نامه ای به تمام دولت رئیس دبیر اتحادیه وزیر بهداشت Preeti سودان گفت: آمریکا و UTs باید اطمینان حاصل شود که “حقوق پزشکان و سلامت کارگران انجام Covid-19 وظیفه باید منتشر شود در زمان”.

“رئیس وزیر امور خارجه/دانشگاه تهران باید اطمینان از انطباق از این جهت همه نگران نقض خواهد شد که درمان به عنوان یک جرم تحت DM عمل خواندن با مجازات و اقدام بر این اساس در برابر قراردادی بیمارستان ها/موسسات/ مقامات” در این نامه بیشتر گفت.

یک کپی از این نامه نیز مشخص شده به مدیران و پزشکی superintendents از تمام بیمارستان مرکزی.

اتحادیه وزیر بهداشت Harsh Vardhan در ضمن کشور راه اندازی شد اولین تلفن همراه آزمایشگاه در تلاش برای ترویج آخرین مایل Covid تست دسترسی در مناطق روستایی هند است.

این بیماری عفونی دایاگ آزمایشگاه (I-آزمایشگاه) – پاسخ سریع موبایل آزمایشگاه توسعه داده شده است با حمایت از بخش بیوتکنولوژی وزارت علوم و فناوری و آندرا پرادش Med-tech منطقه (AMTZ) تحت DBT-AMTZ فرمان (Covid Medtech تولید و توسعه) کنسرسیوم.

طراحی و توسعه در همکاری با Transasia تشخیصی شرکت Scient مادون و کلینی Cleantech I-آزمایشگاه ایمنی زیستی سطح-2 مرکز. این بنا در هشت روز با هزینه حدود `1 کرور.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de