مرکز باید بازی نگهبان, اما آنها تلاش برای سرنگونی Gehlot دولت: راجستان وزیر

توسط PTI

جیپور: راجستان وزیر حمل و نقل Pratap Singh Khachariyawas روز چهارشنبه گفت: دولت مرکزی باید نقش یک نگهبان اما بی جی پی به رهبری NDA رژیم است “تمام تلاش” برای سرنگونی دولت کنگره را در دولت است.

“آنها در حال سوء استفاده از مرکزی سازمان مانند بانک مرکزی مالیات بر درآمد بخش و اجرای اداره در برابر دولت و قتل به دموکراسی است. به نظر می رسد آنها گرفته اند متعهد به سرنگونی دولت” او به خبرنگاران گفت: در خارج از هتل در جیپور-دهلی بزرگراه که در آن Gehlot اردوگاه MLAs ماندن.

بیانیه خود آمد در میان یک بحران سیاسی در راجستان با توجه به شورش در کنگره آن حزب شده است سرزنش در BJP.

همچنین بانک مرکزی سوال Gehlot را OSD روز سه شنبه در ارتباط با اتهام خودکشی توسط یک افسر پلیس در حالی که اجرای این اداره در روز چهارشنبه حمله به محل سانتی متر را در پول شویی مورد. “دولت مرکزی نقش باید مانند یک نگهبان…این باید کار را برای کشاورزان و کارگران و مردم است. اما آنها می خواهند به سرنگونی دولت” Khachariyawas گفت.

او گفت که این تلاش ها در حال توهین به مردم راجستان که به دستور به کنگره. “این بی عدالتی و آزار و اذیت. آنها زحمت نیست در مورد افزایش قیمت سوخت افزایش قیمت و coronavirus بیماری همه گیر. آنها تمام تلاش برای سرنگونی دولت” وزیر ادعا کرد.

او افزود: “ما در حال رفتن به ترس. پس از آنها موفق نشده اند در سرنگونی دولت آنها در حال سوء استفاده از سازمان های دولتی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>