توسط PTI

دهلی نو: ده تازه تیم ملی در واکنش به این فاجعه نیروی (NDRF) هستند که با عجله به بنگال غربی به منظور سرعت بخشیدن به امداد و نجات عملیات پست گردباد ‘Amphan’, مقامات گفت.

آنها گفت: تیم اضافی فدرال احتمالی نیروی فرستاده شد پس از درخواست کتبی دریافت کرده بود توسط اتحادیه, صفحه اصلی, وزارت, از, West Bengal اصلی دبیر مدیریت بحران و دفاع مدنی به دنبال استقرار تیم اضافی در دولت است.

همچنین به عنوان خوانده شده| شورای امنیت سازمان ملل زیر سیکلون Amphan وضعیت در هند و بنگلادش و غمگین از دست دادن زندگی

“ده اضافی تیم بسیج شده اند و در حال عجله در اولین از NDRF مکان های خارج, West Bengal. تیم به احتمال زیاد برای رسیدن به کلکته اواخر شب شنبه” یک NDRF سخنگوی گفت.

در مجموع 26 NDRF تیم مستقر در شش طوفان آسیب دیده منطقه بنگال غربی برای کار مرمت در حال حاضر و با علاوه بر این از آنهایی که تازه تعداد کل تیم ها خواهد بود 36.

مرگ و میر ناشی از طوفان در بنگال غربی افزایش یافته است به 85 به عنوان عصبانی Kolkatans متوسل به اعتراض و راه بندان جاده در نقاط مختلف شهر در طول دولت عدم بازگرداندن حالت طبیعی حتی پس از سه روز.

همچنین به عنوان خوانده شده| بدون قطار به غرب بنگال تا 26 ماه مه در نظر cyclone Amphan: دبیر کل می گوید هیئت مدیره راه آهن

Lakhs از مردم ارائه شد بی خانمان به عنوان طوفان Amphan wreaked ویران در نیم دوجین ولسوالی دولت در چهارشنبه مسطح خانه های ریشه کنی هزاران نفر از درختان و swamping مناطق کم ارتفاع. به گفته منابع رسمی حدود 1.5 کرور مردم از دولت شده است به طور مستقیم تحت تاثیر قرار و بیش از 10 لاخ خانه های تخریب شده ناشی از طوفان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im