مرکز بررسی ترتیبات برای ورود مسافران از طریق پروازهای تحت حباب های هوا

توسط PTI

دهلی نو: همه مسافران بین المللی ورود از طریق پروازهای مرتب تحت حباب های هوا قرار دارد به دو لایه سلامت غربالگری علاوه بر اجباری هفت روز نهادی قرنطینه در هزینه های خود را و پس از هفت روز خانه قرنطینه, مقامات گفت.

ترتیبات ساخته شده برای مسافران پس از رسیدن از طریق حباب های هوا پرواز مورد بحث قرار گرفت در یک نشست سطح بالا به ریاست اتحادیه دبیر خانه آجی Bhalla در روز پنج شنبه.

ثانویه غربالگری سلامت در مقصد نهایی دولت استقرار اضافی پرسنل بهداشتی برای تریاژ در ورود به منطقه و برای معاینه سلامت در خروج از منطقه بودند برخی از مسائل کلیدی مورد بررسی قرار Bhalla همراه با مقامات بالای وزارت بهداشت و درمان حمل و نقل هوایی عمران و اداره مهاجرت یک وزارت خانه گفت: با توجه به PTI.

در جولای 16, Civil Aviation وزیر Hardeep پوری اعلام کرده بود که هند تاسیس فردی دو جانبه حباب با فرانسه و آمریکا که اجازه می دهد شرکت های هواپیمایی هر کشور در این پیمان به کار پروازهای بین المللی.

همچنین به عنوان خوانده شده| SpiceJet به کار گیرند نه پرواز چارتر به قرقیزستان به بازگرداندن بیش از 1500 دانش آموزان هندی

Air France عامل 28 پروازهای بین دهلی نو و بمبئی و بنگلور و پاریس از 18 جولای تا اوت 1 در حالی که آمریکایی حامل ایالات هواپیمایی پرواز 18 پروازهای بین هند و آمریکا از جولای 17 ژوئیه 31. ترتیبات مشابه با آلمان و بریتانیا به زودی مجاز است.

هر دولت دستور مسافران پس از رسیدن به فرودگاه دهلی نو با پرواز بین المللی با هیچ بعد از اتصال باید تحت هفت روز نهادی قرنطینه در هزینه های خود را پس از هفت روز از خانه شده است.

همه مسافران را مجبور به انجام اجباری سلامت غربالگری که شامل یک غربالگری اولیه توسط مقامات بهداشت فرودگاه (APHO). این شامل حرارتی متوسط غربالگری با احتیاط نصب شده بسیار دقیق جرم غربالگری دوربین.

مسافران که در حال برنامه ریزی برای اقامت در دهلی شورای ملی مقاومت نیز خواهد شد نیاز به انجام یک ثانویه غربالگری در دهلی دولت ارسال و پس از آن آنها خواهد بود و مجاز به اقدام به تایید قرنطینه محل دیگری گفت.

مقامات از اوتار پرادش و پنجاب هاریانا راجستان و Uttarakhand قرار دارد در جداگانه تریاژ امکانات ایجاد شده در ‘Meeters & Greeters’ منطقه و مسافران متعلق به این کشورها باید گزارش به طور مستقیم در دولت مربوطه پست رسمی گفت.

مسافران پس از ورود در فرودگاه برای اولین بار از تخلیه در هند توصیه می شود در قرنطینه شهر از ورود. مسافران به دنبال معافیت نیاز به پر کردن یک فرم معافیت و بحث در مورد آنها با مقامات دولتی (در “ملاقات و خوش آمد می گوید’ راهرو) داخل ترمینال در هنگام ورود.

اگر معافیت از قرنطینه در دهلی نو تایید شده است و خود را به مقصد نهایی است که دولت دیگر آنها باید ترتیبات برای قرنطینه در هنگام ورود دولتی مربوطه با مقامات دولتی. در فرودگاه دهلی مسافران ممکن است در نظر گرفته شده برای معافیت تنها در صورتی که به یکی از چهار معافیت دسته.

آنها عبارتند از: زنان باردار دچار یک مرگ در خانواده مبتلا به بیماری های جدی (توضیحات ارائه می شود) و پدر و مادر به همراه کودکان زیر 10 سال است. مدارک مورد نیاز برای در نظر گرفتن معافیت درخواست شامل یک گواهی پزشکی گواهی فوت و کپی از گذرنامه و بلیط برای پرواز بعدی ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de