مرکز مجوز آستان تحویل دارو در Covid-19 مستند

توسط ANI

دهلی نو: دولت مرکزی در روز پنج شنبه مجاز آستان تحویل دارو به مردم در طی 21 روز در سراسر کشور مستند به متوقف کردن گسترش coronavirus.

“دولت مرکزی راضی است که خرده فروش مواد مخدر به آستان مصرف کنندگان ضروری است برای دیدار با الزامات اضطراری ناشی با توجه به همه گیر COVID-19 و در راستای منافع عمومی لازم است و مصلحت برای تنظیم توزیع و فروش مواد مخدر خود را برای تحویل به مصرف کنندگان” جزئیات اطلاع رسانی صادر شده توسط وزارت بهداشت و رفاه خانواده.

این داروها که ارائه خواهد شد در درب خانه سقوط تحت برنامه ثانیه دسته که بدان معنی است که مواد مخدر را نمی توان خریداری شده بدون تجويز پزشک واجد شرایط.

دنبال CORONAVIRUS به روز رسانی های زنده در اینجا

هر گونه فروش مواد مخدر باید بر اساس دریافت نسخه ای است که به ارسال فیزیکی و یا از طریق e-mail.

اطلاعیه های صادر شده توسط وزارت همچنین گفت: مجوز باید یک e-mail ID برای ثبت نام با مرجع صدور مجوز و اگر نسخه به دریافت از طریق ایمیل.

وزارت گفت: در مورد بیماری های مزمن تجویز باید توزیع تنها در صورتی از آن است که ارائه شده به دارنده پروانه ظرف مدت 30 روز از آن موضوع و در موارد حاد تجویز باید توزیع تنها در صورتی از آن است که ارائه شده به دارنده پروانه ظرف مدت 7 روز از آن موضوع است.

این لایحه و یا پول نقد یادداشت باید فرستاده شده توسط ایمیل بازگشت و سوابق از تمام معاملات باید حفظ شود و توسط دارنده پروانه.

با توجه به وزارت تعداد کل Covid-19 موارد مثبت افزایش یافته است به 649 در هند (از جمله 593 فعال موارد 42 درمان/مرخص مردم) و 13 مرگ و میر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>