مرکز سفارشات CBSE, JEE امتحانات به تعویق افتاده با توجه به کروناویروس ترساندن

توسط اکسپرس سرویس خبری

دهلی نو: هیئت مرکزی آموزش متوسطه (CBSE) روز چهارشنبه اعلام کرد به تاخیر مقالات از کلاس X و XII مدیره امتحانات برنامه ریزی شده بین ماه های مارس 19 و 31 مارس در دستورالعمل اتحادیه HRD وزارت است که به کارگردانی تعویق افتادن امتحانات برای چند هفته. این تاریخ جدید اعلام خواهد شد و پس از 31 ماه مارس پس از دوباره ارزیابی از وضعیت.

“همه در حال انجام امتحانات هیئت مدیره برای کلاس X و XII برگزار می شود در مراکز معاینه در هند و خارج از کشور و برنامه ریزی شده بین 19.03.2020 به 31.3.2020 (هر دو تاریخ فراگیر) باید موکول پس از 31 مارس” به CBSE دایره ای گفت.

به دنبال پوشش زنده COVID-19

همچنین خواسته مدارس به اطمینان حاصل شود که اطلاعات منتشر شده به همه دانش آموزان از مدارس.

ملی تست آژانس (NTA) تحت وزارت که انجام JEE Main – آزمون ورودی برای enegineering دانشگاه های سراسر کشور و آزمون برای اولین بار برای هند موسسه فن آوری (IITs) – همچنین اعلام کرد تعویق افتادن آزمون. JEE Main – دوم این سال برنامه ریزی شده بود بین آوریل 5 تا 11.

عمده اعلام شده توسط سازمان می آید روز پس از اتحادیه و وزارت بهداشت و رفاه خانواده صادر جامع اجتماعی فاصله راهنما در یک پیشنهاد برای جلوگیری از شیوع کرونا ویروس در کشور است.

اقدامات توصیه گنجانده شده بود امکان تعویق انداختن onging امتحانات هر جا که ممکن و حصول اطمینان از حداقل فاصله یک متری از یکدیگر در میان دانش آموزان اگر امتحانات نمی تواند لغو شود.

همچنین به عنوان خوانده شده| Coronavirus تاثیر: در دو روز و راه آهن لغو 184 قطار تا مارس 1

در بیانیه صادر شده در اواخر Wednedsay شب CBSE گفت که دوباره امتحانات که موکول به شورش ضربه شمال شرق دهلی نو نیز بیشتر reschduled. “همه در حال انجام آزمون صفحه مربوط evaulation کار در evualation مراکز در کشور نیز به حالت تعلیق تا 31 مارس است. همه مرکز Dodol ناظران ممکن است اطمینان حاصل شود reschudling از evualtion کار از 1.4.20 مگر اینکه در غیر این صورت آگاهانه توسط هیئت مدیره” در این بیانیه همچنین گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>