مرکز باعث می شود محصول بیمه طرح داوطلبانه برای کشاورزان

توسط اکسپرس سرویس خبری

دهلی نو: در یک وصله پینه کردن از Pradhan Mantri Fasal بیما Yojna هیئت دولت در جلسه ای به ریاست نخست وزیر نارندرا مودی به آن اشاره ای به ساخت ثبت نام کشاورزان در طرح داوطلبانه است. آن اجباری بود برای کشاورزان به ثبت نام تحت PMFBY.

کابینه تصویب به PMFBY وصله پینه کردن نیز شامل تغییر در هنجارها به کمک طلب کردن بیمه برای یک دوره سه ساله. اتحادیه وزیر Prakash Javadekar به خبرنگاران گفت که مناقصه برای یک سال بیمه گزارش بسیاری از شکایات. او همچنین گفت که این مرکز خواهد خرس 90 درصد از هزینه حق بیمه برای ایالات متحده در برابر زودتر ارائه 50 درصد است. برای کشورهای دیگر این مرکز کمک 50 درصد از حق بیمه در حالی که ایالات متحده باید به زمین در مطابق با سهم.

همچنین این مرکز و ایالات متحده ارائه خواهد شد برای سه درصد از کل مبلغ برای هزینه های اداری در اجرای این طرح است. در یکی دیگر از تصمیم کابینه در امور اقتصادی (CCEA) داده است nod برای تشکیل 10,000 کشاورزان و تولید کنندگان سازمان در پنج سال. با کمک FPOs کشاورزان ممکن است در مجموع دسترسی به آخرین دانم-چیستی و تجهیزات برای بهره وری بهتر از دولت گفت:.

در یکی دیگر از تصمیم کابینه تصویب فاز دوم از Swachh بهارات ماموریت با هدف پرداختن به موضوع مدیریت مواد زائد جامد. فاز دوم را به تمرکز بر روی ODF (باز اجابت مزاج رایگان). کابینه هم پاک همگرایی مهاتما گاندی ملی روستایی تضمین اشتغال طرح با Swachh بهارات. “فاز دوم اجرا خواهد شد از 2020-21 به 2024-25 در یک ماموریت حالت با مجموع مبلغ سرمایه گذاری از Rs 1,40,881 کرور. این خواهد بود یک رمان مدل همگرایی بین های مختلف عمودی از تامین مالی. از این Rs 52,497 کرور خواهد شد اختصاص داده شده از بودجه از آب شرب و بهداشت بخش در حالی که مقدار باقی مانده خواهد شد جفت و جور میشد از وجوه که در زیر منتشر شد 15th مالی کمیسیون MGNREGS و نسل درآمد مدل های ویژه برای مایع و جامد و مدیریت پسماند گفت:” یک بیانیه دولت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im