مرکز مسائل روش عملیاتی استاندارد برای هدایت کارکنان آمبولانس در حمل و نقل COVID-19 موارد

توسط PTI

دهلی نو: اتحادیه وزارت بهداشت در پنج شنبه گذاشته این روش عمل استاندارد برای کارکنان پزشکی با توجه به و یا حمل و نقل مشکوک یا تایید COVID-19 مورد اعلام کرد و گفت SOP به معنای راهنما و آموزش رانندگان آمبولانس و تکنسین.

“باید وجود داشته باشد آمبولانس شناسایی شده به طور خاص برای حمل و نقل COVID مشکوک بیماران و یا کسانی که به توسعه عوارض به امکانات بهداشت و درمان” با توجه به SOP.

“در حال حاضر وجود دارد دو نوع از آمبولانس ALS (با فن) و BLS (بدون فن). متحده ممکن است empanel دیگر آمبولانس داشتن تجهیزات اولیه مانند که از BLS و استفاده از آن برای COVID بیماران” وزارت بهداشت گفت.

آن هشدار داد در برابر استفاده از ‘102 آمبولانس’ به صورت coronavirus بیماران و گفت: آنها تنها باید مورد استفاده قرار گیرد به حمل و نقل زنان باردار و نوزادان بیمار.

به تکنسین های پزشکی اورژانس (EMT) راننده آمبولانس باید پوشیدن تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) هنگامی که دست زدن به مدیریت و حمل و نقل شناسایی کرده و موارد مشکوک COVID-19.

بیمار و همراه باید با ارائه سه لایه ماسک و دستکش های SOP گفت.

این وزارت همچنین ارائه نمونه پرسشنامه برای شناسایی COVID-19 موارد در آن ترید.

این SOP دستور مقامات محلی برای آماده سازی یک لیست از تمام آمبولانس خصوصی ارائه دهندگان خدمات در مناطق مربوطه خود را.

این آمبولانس ها باید مرتبط با متمرکز مرکز تماس برای اطمینان از کافی تعداد آمبولانس ها و کاهش زمان پاسخ به طور متوسط از 20 دقیقه آن را گفت.

“جهت گیری در پیشگیری از عفونت پروتکل ها و پروتکل های حمل و نقل COVID بیماران نیز باید تضمین برای کارکنان این آمبولانس. برای اطمینان از پاسخ زمان 20 دقیقه آمبولانس باید استراتژیک واقع در بیمارستان و ایستگاه های پلیس ،

آن گفت: تنها شناسایی و تعیین آمبولانس باید مورد استفاده قرار گیرد برای حمل و نقل و همه به سلامت کارمندان باید آگاه ساخته شده است به استفاده از چنین خدمات آمبولانس برای COVID بیماران از طریق شماره تلفن رایگان.

“در غیر این صورت آن ممکن است افزایش شانس انتقال عفونت است. هر منطقه باید تسهیل empanelling از آمبولانس دیگر از کسانی که در سیستم بهداشت عمومی حتی اگر در حال حاضر وضعیت ممکن است نیاز به استفاده از آنها.”

“به حداقل رساندن خطر انتقال آن را به شدت توصیه می شود که اگر غیر از empanelled آمبولانس در حال آوردن COVID یا مشکوک بیماران از جمله وسایل نقلیه نیاز به قرنطینه می شود و برای تمیز کردن و ضد عفونی و تنها باید منتشر شود و پس از صدور گواهینامه های منطقه ای مدیریت/ رسمی بهداشت منطقه ،

این SOP همچنین ميشمارد دستورالعمل های دقیق برای هر سطح از تماس با این بیماران در تماس مراکز در آمبولانس هیئت مدیره در طول توزیع بیش از بیمار به نهادی مراقبت ضد عفونی آمبولانس و ظرفیت سازی در نظر PPE و یک چک لیست به صورت هفتگی پایش منطقه جراح/متخصص بیهوشی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>