مرکز مسائل جدید در محل کار دستورالعمل: بدون نیاز به خاموش دفتر کل اگر چند تست COVID-19 مثبت

توسط سرپرستان

دهلی نو: به عنوان هند وارد مرحله چهارم خود را در سراسر کشور مستند با تسهیلات و دفاتر و محل کار, باز, این اتحادیه با وزارت بهداشت و رفاه خانواده صادر شده است دستورالعمل پیشگیری و پاسخ اقدامات برای جلوگیری از گسترش COVID-19 در محل کار تنظیمات.

با توجه به دستورالعمل وجود دارد بدون نیاز به بستن کل ساختمان اداری و غرفه کار در مناطق دیگر از دفتر و محل کار می تواند از سر گرفت و پس از ضد عفونی طبق گذاشته پروتکل اگر وجود دارد یک یا دو مورد از coronavirus گزارش شده است. ضد عفونی روش خواهد بود محدود به مناطق بازدید شده توسط بیمار در 48 ساعت گذشته است.

این وزارت گفته است که اگر بزرگتر شیوع کل ساختمان را به مهر و موم شده به مدت 48 ساعت به صورت کامل ضد عفونی. همه کارکنان را به کار از خانه تا ساختمان به اندازه کافی ضد عفونی و اعلام شده است مناسب برای re-شغل.

وزارت گفت: اگر هر فردی است که به رنج می برند از علائم مطرح COVID-19 باید آن را بلافاصله گزارش مربوطه مرکزی یا دولت و مقامات بهداشتی و همچنین بر روی خط تلفن شماره 1075.

بخوانید| نه کارگران مهاجر کشته در بیهار کامیون پس از برخورد با اتوبوس

“ارزیابی ریسک انجام خواهد شد با تعیین بهداشت عمومی قدرت (منطقه RRT/پزشک معالج) و بر این اساس مشاوره بیشتر باید در مورد مدیریت مورد خود مخاطبین و نیاز به ضد عفونی گفت:” وزارت بهداشت.

آن گفت: “اقدامات لازم برای تماس با ردیابی و ضد عفونی از محل کار شروع خواهد شد هنگامی که این گزارش از بیمار دریافت شده به عنوان مثبت است. این گزارش را تسریع شود برای این منظور است.”

وزارت بهداشت و درمان گفت: تمام کارکنان و بازدید کنندگان را به دنبال ساده بهداشت عمومی اقدامات تنفسی رسوم, فیزیکی, فاصله حداقل یک متر استفاده اجباری از صورت را پوشش می دهد و یا ماسک و عمل شستن مکرر دست برای حداقل 40 تا 60 ثانیه حتی زمانی که دست در دست نیست مشخصه های کثیف و استفاده از الکل بر اساس دست عفونی به مدت حداقل 20 ثانیه.

“هر یک از کارکنان درخواست خانه قرنطینه بر اساس مهار منطقه فعالیت های خود را در مناطق مسکونی باید مجاز به کار از خانه گفت:” وزارت. هند ادامه خواهد داد به دنبال این مستند تا مارس 31.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net