مرکز اعتبار 500 تومان هر یک به بیش از 4.07 کرور زنان Jan Dhan دارندگان حساب

توسط PTI

دهلی نو: مرکز واریز اولین قسط از 500 تومان به بیش از چهار کرور Jan Dhan حساب از زنان فقیر در روز جمعه به عنوان بخشی از یک بسته امداد با در نظر گرفتن این مستند با توجه به شیوع کروناویروس های توسعه روستایی وزارت گفت.

مقدار منتشر شده توسط وزارت و اعتبار خواهد شد به بیش از 20.39 کرور Jan Dhan حساب از زنان تا پایان مارس هفته اول, مقامات گفت.

اعلام Pradhan Mantri Garib Kalyan Yojana (PMGKY) در نظر مداوم 21 روز در سراسر کشور مستند به دلیل شیوع کروناویروس وزیر دارایی Nirmala Sitharaman گفته بود در 26 مارس که سابق gratia پرداخت 500 تومان خواهد بود و اعتبار به زنان Jan Dhan دارندگان حساب برای سه ماه آینده با شروع از آوریل است.

“توسعه روستایی وزارت با انتشار یکجا مقدار 500 تومان به ازای هر زن به Pradhan Mantri Jan-Dhan Yojana (PMJDY) دارندگان حساب در آوریل سال 2020 و همان اعتبار شده است به حساب های تعیین شده از بانک های فردی در تاریخ 2 آوریل سال 2020” این وزارتخانه در بیانیه ای گفت.

مقامات در این وزارت گفت که این مقدار در حال حاضر اعتبار به بیش از 4.07 کرور زنان PMJDY دارندگان حساب.

در نظم اجتماعی را حفظ فاصله و منظم خروج پول توسط ذینفع این وزارتخانه گفت: دولت آماده است یک برنامه پرداخت و برداشت از بانک ها بر اساس آخرین رقم از حساب.

این مقامات در ادامه گفت بسیاری از این دارندگان حساب نیز حق ماهانه حقوق بازنشستگی و مزایای دیگر با توجه به فقرا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>