بیان اخبار سرویس

جیپور: راجستان وزیر Ashok Gehlot گفت که دولت مرکزی می تواند لغو رزرو بیش از حد درست مثل demonetisation در حالی که پرداختن به یک تجمع اعتراضی در جیپور سازمان یافته در برابر بی جی پی’ ثانیه رویکرد برای ترویج در رزرو.

اعتراض سازماندهی شده بود توسط قبیله ای OBC و برنامه ریزی طبقات بال کنگره است.

Gehlot همچنین گفت که دولت بی جی پی در این مرکز تحمیل RSS دستور کار برای مردم کشور است.

جانباز کنگره رهبر اضافه شده است که قصد دولت مرکزی است نه حق.

“راه دولت مرکزی است تحمیل RSS دستور کار وضعیت کشور وخیم تر شده است. روز و دستور کار خود را به پایان می رسد و سپس BJP دولت به پایان خواهد رسید, رزرو فقط مانند demonetisation آنها را اعلام لغو رزرو.

“RSS مردم می گویند پس از 70 سال وجود دارد بدون نیاز به رزرو. در طول بیهار انتخابات موهان Bhagwat گفت: اما بعد پس از انتخابات آنها می گویند که آنها معنی نیست که” Gehlot اظهار داشت.

او در ادامه افزود که یک بازی خطرناک بود که در رزرو.

همچنین بخوانید: دیوان عالی کشور حکم در رزرو قرار می دهد احزاب در دفاعی

“آخرین زمان دادگاه عالی لغو رزرو در ارتقاء و دستور به ارسال ما دبیر کل به زندان است. بعد ما برنده از دیوان عالی کشور اما در حال حاضر مردم نگران تصمیم دیوان عالی را.

“61 درصد از مردم این کشور در برابر این حرکت با وجود این آنها در حال تصمیم گیری در برابر افکار عمومی. امروز SC/ST مشکوک از قصد دولت مرکزی” Gehlot گفت.

سانتی متر Gehlot سپس به می گویند که راجستان ساخته شده تصمیم رزرو در ارتقاء به راحتی و مرکز همچنین باید یک قانون در مجلس به اطمینان حاصل شود که رزرو داده شده است در ارتقاء.

“برای این دولت مرکزی باید راجستان در نقش یک مدل و پیاده سازی رزرو در ارتقاء درون متحده از کل کشور” Gehlot اضافه شده است.

دولت رئیس جمهور از حزب و معاون سانتی متر Sachin خلبان گفت که کنگره دولت همیشه ایستاده تا برای حفاظت از منافع محروم. او همچنین افزود که دولت مرکزی را افزایش می دهد مسائل غیر ضروری برای منحرف کردن توجه از مسائل اساسی.

پس از اعتراض سانتی متر Ashok Gehlot معاون سانتی متر Sachin خلبان و دولت مسئول Avinash Pandey و دیگر رهبران رسیده راج Bhavan به دست بیش از یک تفاهم نامه به فرماندار Kalraj Mishra.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de