مرکز اختصاص 4.24 کرور HCQ قرص به آمریکا و UTs بزرگترین پس از آغاز همه گیر

توسط ANI

دهلی نو: اتحادیه وزارت بهداشت ساخته شده بزرگترین تخصیص هیدروکسی کلروکین (HCQ) قرص از آغاز COVID-19 همه گیر در هند با توزیع 4.24 کرور دارو به ایالات متحده و اتحادیه سرزمین.

HCQ ضد مالاریا مواد مخدر است که همچنین مورد استفاده در درمان دیگر بیماری های خود ایمنی. در حال حاضر این دارو استفاده می شود برای درمان COVID-19 بيمار است و توصیه می شود به عنوان یک پیشگیری از این ویروس به عنوان در هر ملی گروه ضربت برای COVID-19.

“شنبه گذشته دولت ساخته شده است بزرگترین سهم جهت توزیع 4.24 کرور HCQ مواد مخدر به ایالات متحده و سرزمین های اتحادیه برای استفاده از آنها. این بزرگترین توزیع تا کنون از ابتدای ویروس همه گیر. متحده مجبور به استفاده از این HCQ قرص برای درمان COVID-19 بيمار و به عنوان طب پیشگیری” مطلع ارشد وزارت بهداشت رسمی.

او افزود که قبلی تخصیص شدند کوچکتر و انجام می شود به عنوان در هر مورد نیاز متحده است. او همچنین اطلاع داد که دولت یک بافر از HCQ و از این رو این اعتبارات در حال انجام است.

با توجه به مدیریت بالینی پروتکل برای COVID-19 HCQ توصیف شده به عنوان ‘repurposed یا خاموش-برچسب درمانی است.’ آن را نیز ذکر شده است که HCQ نشان داده است در شرايط in vitro فعالیت در برابر سارس-CoV2 شده بود بالینی مفید در چند کوچک تک مرکز مطالعات هر چند با محدودیت های قابل توجهی.

“این دارو (HCQ) باید مورد استفاده قرار گیرد به عنوان در اوایل دوره بیماری که ممکن است برای رسیدن به هر معنی دار اثرات و باید اجتناب شود در بیماران با بیماری شدید. نوار قلب در حالت ایده آل باید انجام شود قبل از تجویز این دارو برای اندازه گیری فاصله QTc (و HCQ اجتناب شود اگر QTc است >500 ms). دوز دارو باید با توجه به 400 میلی گرم دو بار در روز 1 پس از 400 ميلي گرم روزانه به مدت 4 روز آینده” اظهار داشت: مدیریت بالینی پروتکل برای COVID-19.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de