مرکزی ویستا پروژه: SC اجازه می دهد تا با پر کردن درخواست تجدید نظر در برابر محیط زیست گواهی عدم سوء پیشینه در NGT

توسط ANI

دهلی نو: دادگاه عالی روز چهارشنبه اجازه پر کردن فرم درخواست تجدید نظر به چالش های زیست محیطی گواهی عدم سوء پیشینه برای این مرکز 20 ، 000 تومان کرور مرکزی ویستا پروژه ملی سبز, دادگاه (NGT).

یک نیمکت رهبری عدالت هستم Khanwilkar مجاز وکیل ارشد Shyam ديوان بود که ظاهر می شود برای یک intervenor به درخواست فایل در NGT.

“ما برای اولین بار تصمیم می گیرید زمین-استفاده از موضوع در اینجا در دیوان عالی کشور و پس از آن اگر سوال زیست محیطی ترخیص کالا از گمرک باقی مانده و سپس NGT می توانید به آن نگاه کنید” نیمکت گفت.

دادگاه راس بود شنیدن یک درخواست ثبت شده توسط Rajeev Suri برابر 20 ، 000 تومان کرور پروژه برای توسعه مجدد مرکزی ویستا در سرمایه های ملی.

وکیل عمومی Tushar مهتا گفت که دادخواهان نیاز به توجه داشته باشید که آنها در حال برخورد با خصوصی میباشد. “این پروژه در معاملات با منافع ملی است. وجود دارد که احکام دولت است که مسائل مربوط به حقوق عمومی مثل اینجا مطرح نمی تواند عمومی و روحیه افراد,” او گفت:.

مدافع Shikhil سوری ظاهر می شود برای درخواست گفت که آنها تا به حال ثبت یک چالش برای محیط زیست ترخیص کالا از گمرک اعطا شده در سال 2020 است. Shikhil گفت که مرکزی ویستا پروژه پوشش حدود مساحت 86 هکتار زمین در Lutyens’ منطقه است “عجول و بی پروا حرکت” و “محروم کردن مردم با بهره گیری باز و فضاهای سبز”.

او در ادامه گفت که چالش را افزایش می دهد یک سوال اساسی که آیا محیط زیست ترخیص خواهد بود برای تنها ساختمان پارلمان جدید و یا کل مرکزی ویستا پروژه.

پس از آن دادگاه بالا نوشته شده این موضوع برای بیشتر شنیدن و پس از دو هفته است.

پیش از این دادگاه عالی در حال حاضر به ماندن مرکزی ویستا پروژه و به دنبال یک پاسخ دقیق از دولت مرکزی در درخواست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de