مشاهیر و ادای احترام به WWE ستاره Shad Gaspard پس از خود بدن یافت می شود

مشاهیر مانند Dwayne “The Rock” Johnson, the Bella Twins و بسیاری از بیشتر به اشتراک گذاشته اند تجلیل و قدردانی به سابق WWE ستاره Shad Gaspard پس از بدن او پیدا شد. او 39.

“این یک لطمه می زند” 48 ساله بازیگر و قهرمان سابق کشتی گیر حرفه ای جانسون زیر نویس پست خود تصویر چهار شنبه دو در Instagram. “بزرگ مرد. عمیق ترین تسلیت من و عشق به Shad Gaspard همسر و خانواده است.” (مرتبط: جنیفر لارنس بالاترین بازیگر پرداخت برای سال دوم در یک ردیف)

“Shad غرق در اقیانوس, اما نه قبل از آموزش نجات غریق برای نجات خود 10yr پسر اول,” او اضافه شده است. “که عشق یک پدر. این یکی به سختی روند. عشق و نور به Shad خانواده.”

“این Jumanj: به جنگل خوش آمدید” ستاره ادامه داد: در حالی که های که Gaspard را “جنگجو روح زندگی از طریق پسر خود.(مرتبط: Dwayne ‘The Rock’ Johnson نظر در حال اجرا برای دفتر)

افسانه ای کشتی گیر Triple H توییتی در پاسخ به دلخراش اخبار “من از پیوستن به طرفداران در سراسر جهان به عنوان ما به یاد داشته باشید Shad Gaspard به عنوان یک معشوق مجری و یک پدر دلسوز. کاملا در شرایط غم انگیز لطفا به عزیزان خود را در افکار خود را.” نظرات اشاره شد توسط خورشید است.

سابق WWE ستاره سابق تگ تیم شریک تیتوس اونیل مشترک “عشق من, افکار, نماز و پشتیبانی از رفتن به خانواده Shad Gaspard.”

شاد و همسر با صدور بیانیه ای روز شنبه به دست آمده توسط فاکس نیوز ضمن تشکر از همه برای حمایت خود را به عنوان تلاش های جستجو برای سابق کشتی گیر بودند مدرج پس از او 10 ساله پسر رفت و از دست رفته در حالی که برای شنا در ساحل ونیز بیش از آخر هفته.

“ما می خواهم به بیان قدردانی ما را به اولین پاسخ دهندگان که نجات Veronique و به نجات غریق گارد ساحلی غواصان آتش و ادارات پلیس خود را برای ادامه تلاش ها برای کمک به پیدا کردن عزیزمان شاد کردند.”

“شاد است یک جنگنده جنگجو و جادویی روح” در این بیانیه اضافه شده است. “ما امیدواریم و دعا برای بازگشت امن خود را. به عنوان یک خانواده ما با تشکر از همه شما برای نگرانی شما و آرزوهای خوب. لطفا ادامه برای ارسال نگه دارید خود را مثبت و نماز را محبوب ما شاد.”

همانطور که قبلا گزارش شده Gaspard است که احتمالا بهترین و شناخته شده برای زمان خود را در حلقه پشت در زمانی که او ساخته شده تا نیمی از تیم Cryme Tyme با کشتی گیر حرفه ای JTG, همچنین شناخته شده به عنوان Jayson آنتونی پل یا “Neighborhoodie.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im