جشن 4 جولای با معجزه یخ

آن را در 4th جولای, و ما باید راه مناسب برای جشن.

هیچ راه بهتری برای جشن آمریکایی در آن تولد زیبا تر از به خاطر سپردن معجزه بر روی یخ. معروف هاکی بازی در طول بازی های المپیک 1980 در برابر اتحاد جماهیر شوروی نشان دهنده همه چیز است که در مورد امریکا. (مرتبط: David Hookstead واقعی شاه در شمال وقتی که می آید به College Football)

آن را خوب در مقابل بد, آزادی در مقابل کمونیسم و آن دسته از پاره پاره کالج کودکان و نوجوانان در برابر اتحاد جماهیر شوروی نیروی عظیم منهدم کننده.

هیچ کس فکر امریکا می تواند برنده. در واقع فقط چند روز قبل از آن اتحاد جماهیر شوروی ضرب و شتم جهنم زندگی در خارج از ایالات متحده آمریکا در یک نمایشگاه بازی.

هنگامی که زمان آمد به نشان می دهد و نشان می دهد در مدال دور در برابر کمونیست ها سر مربی گیاه بروکس به حال بچه ها آماده به رول.

چه اتفاقی افتاد در Lake Placid در آن سرنوشت ساز فوریه 22 روز را برای همیشه یاد می شود به عنوان بزرگترین ورزشی لحظه ای در تاریخ آمریکا است. آمریکا برنده بازی 4-3, Al مایکلز به ما بیشترین تماس بگیرید تا کنون در میکروفون و سپس ما به ضرب و شتم باله برای مدال طلا.

پس در این روز با شکوه که ما جشن می گیرند در امریکا, جشن تولد, بیایید یک لحظه به یاد روز جهان شمارش کردن ایالات متحده آمریکا و ما لگد کردن لعنت درب.

وجود خواهد داشت هرگز لحظه ای دیگر مانند معجزه در یخ و من قویا اعتقاد دارم که آن را بزرگترین لحظه در تاریخ ورزش است.

در حال حاضر اجازه دهید نوشیدن برخی از آبجو به افتخار امریکا و 1980 المپیک تیم هاکی!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>