شنبه است و 40 سال سالگرد ایالات متحده آمریکا ضرب و شتم اتحاد جماهیر شوروی 4-3 در معجزه بر روی یخ.

همانطور که همه شما می دانید, معجزه در یخ های مورد علاقه من است ورزشی, لحظه, تمام وقت, و آن را یکی از بزرگترین لحظات در تاریخ این کشور است.

اتحاد جماهیر شوروی بود و یک توقف نیروی عظیم منهدم کننده در ورزش هاکی است. رفتن به 1980, بازی اتحاد جماهیر شوروی تا به حال موفق به کسب چهار مدال طلا. (مرتبط: David Hookstead واقعی شاه در شمال وقتی که می آید به College Football)

تیم ایالات متحده آمریکا بود یک بیت از یک چاره اندیشی موقت در بهترین حالت و یک بیت از یک شوخی در بدترین حالت. سپس جهان معرفی کردم به گیاه بروکس و ترکیبی سبک هاکی.

با وجود گرفتن دمیده توسط شوروی در نمایشگاه بازی یک زن و شوهر هفته قبل از آن ایالات متحده آمریکا در زمان یخ در پشت علامت ستاره جانسون در Lake Placid در 22 فوریه 1980 و کشیده کردن بزرگترین ناراحت در تاریخ ورزش است.

ایده شوروی می تواند از دست دادن نیست حتی قابل تصور برای بسیاری از افراد در جهان از هاکی. نبود یک سوال اگر شوروی خواهد برنده بازی هاکی. این یک سوال بود که چقدر آنها را برنده شوید.

اجازه دهید به یاد داشته باشید اتحاد جماهیر شوروی شکست NHL تمام ستاره ها قبل از بازی های المپیک است. هیچ کس به ما ragtag کالج بچه ها خیلی شانس.

گیاه بروکس بسیار طرح های مختلف. ما آنها را ضرب و شتم 4-3 اقدام به ضرب و شتم فنلاند در بازی بعدی و در زمان خانه مدال طلا در proudest لحظه در آمریکا, تاریخچه بازی های المپیک.

من لعنت نزدیکی اشک در چشمان من فقط در مورد آن فکر.

به شما بگویم که چقدر معجزه بر روی یخ به معنی به من و خانواده ام ما سگ است به نام بروک پس از گیاه بروکس و امضا نیوجرسی آویزان در خانه ما.

ما هاکی خانواده و پدر خود من نمی تواند تماشای پایان بازی بدون احساسی گرفته back 1980. آن لحظه زیبا برای امریکا و من خیلی غرور لعنتی از همه در این تیم که عینک نیوجرسی.

در حالی که شما به اینجا بیایید همه به یاد داشته باشید چند لحظات زیادی از فیلم یاد با Kurt Russell.

خدا نگهدار این کشور زیبا و خدا نگهدار همه کسانی که نقش مهمی در معجزه بر روی یخ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو