CDC هشدار: ‘مخرب هکرها’ تلاش ‘تصاحب بهداشت و درمان این سیستم

مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) هشدار داده است که مجرمان اینترنتی در حال هدف قرار دادن نه تنها آمریکایی ها عادی در میان coronavirus وحشت, اما آنها همچنین ممکن است در تلاش برای هک سیستم بهداشت و درمان بیش از حد.

“مخرب مجرمان اینترنتی نیز اقدام به اهرم علاقه و فعالیت در COVID-19 به راه اندازی coronavirus با مضمون ایمیل های فیشینگ” یک پست منتشر شده جمعه در CDC سایت هشدار داد.

“این فیشینگ ایمیل حاوی لینک و محبوبیت برای نرم افزارهای مخرب است که می تواند اجازه می دهد آنها را به تصاحب بهداشت و درمان این سیستم و سرقت اطلاعات” پست اضافه شده است.

CDC بیشتر هشدار داد کلاهبرداری تلفن که در آن مجرمان تظاهر به “مقامات دولتی برای مقاصد نابکار” به کلاهبرداری آمریکایی ها از شماره امنیت اجتماعی و اطلاعات بانکی.

مردم خواست به کلیک بر روی لینک در ایمیل و یا باز کردن پیوست.

ارتباط بین coronavirus و جرم و جنایت است که در حال حاضر باعث برخی نگرانی. منازل به قصد سرقت در شهر نیویورک در حال حاضر افزایش یافته است و 75%.

یک افسر پلیس با پوشیدن نقاب درایوهای تا کلیسای خیابان در مارس 02, 2020 در شهر نیویورک است. در حال حاضر بیش از 92,000 مردم در ایالت نیویورک آزمایش مثبت برای COVID-19. بروس بنت/گتی ایماژ

و به عنوان ویروس گسترش می یابد از طریق زندان و زندانها وجود دارد گمانه زنی های گسترده که زندانیان احتمالا از جمله خشونت مجرم خواهد بود از زندان آزاد شده. (مرتبط: می تواند این بیماری همه گیر کوروناویروس منجر به خشونت با زندانیان منتشر شده در سراسر امریکا؟)

در شهر نیویورک, شهردار, بیل د Blasio در حال حاضر اعلام کرد که صدها نفر از زندانیان منتشر خواهد شد از Rikers Island.

پلیس در فیلادلفیا نیز اعلام کرد که آنها دیگر نمی خواهد انجام دستگیری برای “غیر خشونت آمیز” جرایم مانند سرقت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>