CDC هنوز نشده توضیح داد که چگونه برای محافظت از سالمندان پس از اجتماعی فاصله به پایان می رسد

  • افراد مسن هستند بيشتر در معرض خطر ابتلا به عوارض شديد از coronavirus — هشت نفر از 10 از کسانی که فوت کرده اند در ایالات متحده بوده است بزرگسالان 65 ساله و مسن تر.
  • به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تاکید می کند که او می خواهد برای بازگشایی اقتصاد در اسرع وقت به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) هنوز به موضوع راهنمایی در مورد چگونه برای محافظت از سالمندان پس از اجتماعی فاصله به پایان می رسد.
  • CDC است در پاسخ به درخواست های متعدد برای اظهار نظر در این موضوع از the Daily Caller, اخبار بنیاد.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری است و در عین حال به موضوع راهنمایی در مورد چگونه برای محافظت از سالمندان پس از اجتماعی فاصله به پایان می رسد در ایالات متحده آمریکا با وجود درخواست های متعدد برای نظر از the Daily Caller, اخبار بنیاد.

افراد مسن هستند بيشتر در معرض خطر ابتلا به عوارض جدی از رمان coronavirus CDC هشدار داده و هشت نفر از 10 کسانی که فوت کرده اند در ایالات متحده بوده است بزرگسالان 65 ساله و مسن تر. CDC وب سایت را تشویق می کند که سالمندان در خانه بمانند اگر ممکن است برای شستن دست های خود را اغلب و به “روزمره احتیاطی برای حفظ فضای بین خود و دیگران است.”

CDC وب سایت همچنین شامل گسترده چک لیست مراحل را برای سالمندان به به سالم ماندن.

اما CDC است صادر راهنمایی بیشتر در مورد چگونگی سالمند هستند و برای محافظت از خود از coronavirus یک بار اجتماعی فاصله مورد نیاز در سراسر کشور پایان و آمریکایی ها که ممکن است تا به حال coronavirus و یا ممکن است در معرض ویروس رفتن در مورد کسب و کار خود را به عنوان معمول است.

CDC نیست پاسخ به درخواست های متعدد برای اظهار نظر از DCNF در طول هفته گذشته بر روی این موضوع. (مرتبط: Fauci: ما مرگ و میر می تواند به عنوان کم به عنوان 60,000 اگر ما حفظ کنونی اجتماعی فاصله)

راهنمایی کلی برای افراد مسن در CDC وب سایت را تشویق می کند تا افراد مسن “توسعه یک برنامه مراقبتی” است که کمک خواهد کرد که کاهش اورژانس بيمارستان بازديد و بستری شدن در بیمارستان و در نتیجه به طور کلی کیفیت بهتر زندگی.

یک زن مسن با پوشیدن ماسک محافظ دیده می شود راه رفتن در پیاده رو در منهتن چینی به عنوان coronavirus همچنان به گسترش در سراسر ایالات متحده در مارس 26, 2020 در شهر نیویورک است. سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد coronavirus (COVID-19) جهانی همه گیر در مارس 11th. (عکس Dia Dipasupil/گتی ایماژ)

“طرح مراقبت خلاصه خود را در شرایط بهداشتی و داروها, بهداشت و درمان ارائه دهندگان تماس های اضطراری و پایان زندگی مراقبت از گزینه های (به عنوان مثال دستورات پیش)” CDC وب سایت اعلام کرد. “خود را تکمیل طرح مراقبت در مشورت با دکتر خود و در صورت نیاز با کمک از یک عضو خانواده یا خانه پرستار دستیار.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد: “30 روز به سرعت گسترش” در آغاز ماه مارس و رئیس جمهور گفته است که دولت او خواهد داد که آیا اجتماعی فاصله دستورالعمل هنوز هم لازم است برای کل کشور که دوره به پایان می رسد مارس 30. رئیس جمهور بارها تاکید کرد تمایل خود را برای بازگشایی اقتصاد به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

به عنوان اجتماعی فاصله همچنان یک شغل گزارش منتشر شده در روز شنبه نشان داد که اضافی 6.6 میلیون آمریکایی شغل خود را از دست. کار مقدار ضرر و زیان به دومین نرخ بیکاری در تاریخ از وزارت کار شروع به ردیابی داده ها از جمله در سال 1967, CNN, کسب و کار گزارش شده است. قانونگذاران از جمله دادستان کل لایحه Barr به نام برای اجتماعی فاصله مورد نیاز برای پایان دادن به دیر یا زود هشدار که راه های جایگزین برای حفاظت از مردم باید مورد بررسی قرار گیرد.

کاخ سفید Coronavirus نیروی کار عضو Dr. Anthony Fauci روز پنجشنبه گفت که ایالات متحده می تواند به عنوان چند به عنوان 60,000 مرگ و میر ناشی از این ویروس اگر ما حفظ سطح فعلی اجتماعی فاصله.

“داده های واقعی به ما می گویند که آن را بسیار محتمل است که ما با داشتن یک قطعی مثبت و اثر این کاهش چیزهایی که ما در حال انجام این جدایی فیزیکی — بنابراین من معتقدم که ما در حال میخوام دیدن رکود در آن است. و به نظر می رسد بیشتر شبیه 60,000 از 100,000 تا 200,000,” Fauci گفت.

“اما با این که ما بهتر است مراقب باشید که ما نمی گویند, ‘OK, ما در حال انجام این کار خوب ما می تواند به جلو و عقب.’ ما هنوز هم برای قرار دادن ما پا بر روی پدال گاز وقتی که می آید به کاهش و جدایی فیزیکی,” او اضافه شده است.

مقامات بهداشتی هشدار می دهند که افراد مسن دچار حاد تنهایی در طول این مدت طولانی از انزوا.

“تنهایی در دوران اجتماعی فاصله تبدیل به یک بحران بهداشت عمومی در حق خود” نوشته دکتر ویلیام one green planet در چهار شنبه فوربس قطعه. “جالب اینجاست که افراد مسن که برای به دست آوردن بیشتر از اجتماعی فاصله نیز در میان جوامع بسیاری نهفته انزوا. ما نیاز به راه حل های واقعی است که می تواند رسیدگی به این موضوع وجود دارد که یک فرصت فوق العاده ای برای فن آوری به بازی قسمت.”

متخصص امراض دوران پیری و دانشیار در دانشگاه کالیفرنیا-سان Fransisco دانشکده پزشکی کارلا Perissinotto که به بررسی اثرات بهداشتی از تنهایی در افراد مسن پیدا کرده ارتباط بین تنهایی و زوال عقل و از دست دادن تحرک قلبی و عروقی کاهش و مرگ در افراد مسن است.

“خطرات ناشی از تنهایی و انزوا آنقدر بزرگ است که ما نمی دانیم که اگر ما باعث بسیاری از آسیب ها کاملا به لحاظ اجتماعی منزوی مردم” Perissinotto گفت: در Philadelphia Inquirer.

“سخت ترین چیزی است که ما لازم نیست که هر ایده به زمانی که این خطرات سلامتی را به اثر. از آن پس از یک هفته ؟ یک ماه ؟ ” او گفت:. “ما نیاز به فعالانه فکر می کنم در مورد چگونه ما در حال حمایت از مردم و یا ما در حال رفتن به بسیاری از عوارض است.”

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de