CCW آخر هفته: مسائل تفنگ بچه ها بحث در مورد که مهم نیست و یا فقط ساده اشتباه

توسط Sam Hoober غریبه دنده الحافظات

تفنگ جامعه و یا هر کس می خواهد به آن را مملو از چیزهای مختلف است که novitiate ممکن است در مورد خواندن و فکر می کنم “هی این بچه ها می دانم آنچه آنها در حال صحبت کردن در مورد, و آنها می گویند که X اهمیت زیادی است.” گاهی اوقات آنها را فراموش و آن را می کند و گاهی اوقات آن را واقعا نمی کند.

بسیاری از تفنگ مرد تلخه پایین می آید به آنچه شما اتفاق می افتد به ترجیح می دهند و آنچه شما به استفاده بیشتر از هر چیز دیگری. برخی از این مسائل اما چه می شود بارها و بارها اثبات شده در مسابقات و یا شرایط دیگر که در آن همه چیز می تواند اندازه گیری است که بسیار کمتر مسائل باعث می شود تفاوت از شما می خواهم فکر می کنم.

پس چه برخی از احمق تفنگ مرد چیزهای این معنا نیست که چیزی رفو در دنیای واقعی است ؟

یکی از این مورد است که با مته سوراخ محور ارتفاع. با مته سوراخ محور است که اساسا خط نامرئی از طریق مرکز دقیق هر بشکه; با مته سوراخ کردن محور ارتفاع (که برخی از مردم در محاوره و به اشتباه به عنوان مراجعه با مته سوراخ محور) است که فاصله از مرکز با مته سوراخ به پایین تر از نقطه. برخی از مردم آن را اندازه گیری و از بالا از تیراندازی دست دیگران از بالا به پایین قاب این تپانچه و برخی از مرکز ماشه.

چرا مردم می گویند آن مهم است این است که یک تفنگ محورهای زیر لگد پس از تیراندازی دست و تیرانداز اساسا ایجاد یک تکیه گاه. بالاتر با مته سوراخ محور دیگر اهرم و در نتیجه بالاتر پوزه خواهد رفت زیر لگد و در نتیجه کندتر به عقب بر گردیم در هدف و لگد تیرانداز احساس خواهد شد.

تماشا کنید:

آن را به عنوان نظر می رسد تفاوت در فاصله پوزه صعود ناچیز است که در مقایسه با دو اسلحه مشابه با مته سوراخ محور. علاوه بر این, اسلاید, velocity – سرعت اسلاید است که به عقب فرستاده شده – بیشتر به پوزه صعود و احساس لگد از مته محور. سریع تر از آن می رود بیشتر لگد شما در واقع احساس می کنم. علاوه بر سنگین تر تپانچه باید خیلی کمتر احساس لگد و پوزه صعود از سبک اسلحه به همین دلیل است که می گویند – 34 اونس Beretta 92 را شوت تر از 20 اونس اسمیت و Wesson M&P9 سپر در همان (9mm) کالیبر.

همچنین آنچه که باعث می شود فرد بیشتر تلفات سنگین طالبان به لگد و پوزه افزایش است ؟ محدوده زمان. این چیزی است که نخبگان بورس با مقدار زیادی از زمان روی ماشه شلیک می توانید تقریبا هر تفنگ به خوبی صرف نظر از مته محور. جهانی تیراندازی قهرمانی برنده شده اند با Glocks و CZs که در پایین با مته سوراخ محور و با Sig Sauer و Beretta تپانچه با بالاتر با مته سوراخ محور و با 1911s (متوسط) و تپانچه. این فقط مهم نیست.

یکی دیگر پیر را دیدم هر چند با برخی از حقیقت است که از دقت و دید شعاع فاصله از دید جلو به عقب.

دید شعاع و بشکه ظهر باید کمی با دقت مکانیکی; اگر شما حذف تیرانداز از معادله اسلحه باور نکردنی دقیق است. دید شعاع مسائل با توجه به فاصله دید جلو پست به چشم. کوتاه تر از آن است که بیشتر از هدف خواهد بود occluded از چشم انداز خود را و در نتیجه کمتر دقیق تیراندازی خود را خواهد بود.

آنچه می تواند به حل این ؟ بیشتر ماشه وقت کمک می کند اما اپتیک لغو این موضوع است. به سختی و هر کسی با استفاده از آهن دید تفنگ دیگر خارج از بازی خطرناک شکار و پس از نقطه های قرمز در حال رفتن بیشتر و بیشتر تپانچه…که subcompact با نوری ناگهان تبدیل به یک کل heck از بسیاری بیشتر قادر است.

بنابراین در حالی که وجود دارد چیزی است که به آن گسل تیرانداز و خود را ضعیف مغز انسان (من را تهدید معدن که من چاقو آن را با Q-tip) به جای تفنگ و یک راه حل وجود دارد که به نظر می رسد.

اگر شما همیشه شنیدن هر کسی که صحبت کردن در مورد گسترش و یا به ضرب گلوله الگوی در یک خانه دفاع تفنگ ساچمهای به عنوان اگر آن را یک چیز خوب اخراج همه چیز را که آنها می گویند.

برای شروع به گسترش از یک الگوی ضربه یک تابع از راه دور. دورتر از آن سفر گسترده تر از آن گسترش می یابد. در دفاع شخصی فاصله است که به طور کلی 10 یا کمتر متری گسترش حداقل است. Buckshot به اندازه یک پرتقال ماندارین که در آن فاصله; #4 یا #5 birdshot معمولی ترکیه بار است شاید به اندازه یک گریپ فروت.

مواردی وجود دارد که در آن شما می خواهید وسیع تری از الگوی. اگر شما می گویند شکار کبوترها و یا قرقاول و یا اردک نوعی پرنده کوچک است که شما را به wingshoot یا برای پرتاب کردن و به دام انداختن. در این مثال با داشتن گسترده تر الگوی مطلوب است. پس از همه, شما فقط نیاز به یک گلوله یا دو به سینه کبوتر خاک رس و یا قرار داده و کوچکتر بازی پرندگان بر روی عرشه.

در یک خانه دفاع سناریو آن را مطلوب نیست در همه. هر گلوله که نیست جاسازی شده در پسر بد در جریان است در جایی دیگر و مطمئن باشند که 00 چارپاره می رود از طریق گچی مثل چاقو داغ را از طریق کره.

پس لطفا باور ندارند که این مفاهیم در مورد تفنگ ساچمه ای نیاز نیست به هدف (که باید باشد) و اگر کسی می گوید هیچ چیزی در مورد “گسترش” که نیست “در صفحه اصلی دفاع فواصل نباید اتفاق می افتد و نه مطلوب به هر حال” پر است از آن.

یکی دیگر از چیزی است که تفنگ بچه ها می خواهم به بحث در مورد چیزی است که گلوله را زمانی که آنها ضربه گوشتی هدف و چیزی که آورده می شود تا گاهی اوقات “دائمی زخم حفره” یا “کشش حفره.” هنگامی که یک گلوله بازدید از بافت است که الاستیک نیروی ضربه در ابتدا ضربات آنچه به نظر می رسد به یک سوراخ بزرگ در هدف با توجه به تاثیر.

اگر گلوله به اندازه کافی سخت است که تاثیر خواهد ایجاد یک زخم از طریق یک اثر به نام “هیدرواستاتیک شوک” در اصل یک شوک است که به طور دائم مختل بافت عروق و….

چرا این مهم است این است که هیچ کدام از این اتفاق می افتد با مهمات تفنگ دستی. تاپیک اولیه اختلال, اما از آنجایی که بافت الاستیک آن را می بندد حق بازگشت صرفه جویی واقعی سوراخ پانچ به هدف توسط گلوله. برخی از مردم به عمل به عنوان اگر آن را ندارد, اما آن را فقط نمی کند.

تا به امروز هیچ تفنگ کالیبر و یا نام تجاری خاص/جعبه مهمات تا به حال شده است به طور قطعی اثبات شده به تولید شوک هیدرواستاتیک. مقدار زیادی و تعداد زیادی از ادعاهای اما هیچ مدرکی واقعی.

اسلحه قرار دادن سوراخ در چیزهایی که در آن است. دائمی زخم حفره است و تنها به اندازه پرتابه و قطر گسترش آن به در هدف است که در جهانی بسیار کوچک است. بنابراین در حالی که دائم زخم حفره است که یک چیز در آن به سختی وجود دارد وقتی که می آید به اسلحه.

هر تفنگ پسر malarkey, شما خسته از شنیدن در مورد ؟ صدا کردن در نظرات.

اینجا کلیک کنید برای دریافت خود را در سال 1911 Pistol راهنمای خرید.

اینجا کلیک کنید برای دریافت کامل حمل پنهان راهنمای آموزش

سام Hoober یک ویرایشگر کمک به AlienGearHolsters.com یک شرکت تابعه از هیدن, ID, بر اساس Tedder صنایع که در آن او می نویسد: در مورد لوازم جانبی تفنگ, تفنگ, ایمنی, باز کردن و پنهان حمل راهنمایی. اینجا کلیک کنید برای بازدید aliengearholsters.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de