CCW آخر هفته: باید به شما بدن زره ؟

توسط Sam Hoober غریبه دنده الحافظات

اگر شما تماشای یوتیوب بسیاری از سلاح گرم مربیان و یوتیوب تفنگ کانال شخصیت پوشیدن زره بدن. تعدادی از مربیان حمایت کرده اند و در حال چاپ است که شهروند مسلح باید آن را به عنوان به خوبی. پس از غیر نظامیان را در بازار اسلحه و دیگر دنده آینه و یا در غیر این صورت طول می کشد با الهام از روند نظامی و اجرای قانون و تجهیزات آن می ایستد به همین دلیل است که اگر پلیس و سربازان پوشیدن زره بدن برای صرفه جویی در زندگی خود را, ما باید بیش از حد.

شما باید بدن زره ؟

این نیست به این موضوع که آیا زره بدن باید فروخته شده به شهروندان است. برخی از زره بدن تولید کنندگان تنها به فروش محصولات خود را به اجرای قانون و یا ارتش به عنوان آنها احساس می کنید که به صورت. علاوه بر آن خواهد بود مضحک پریما نظر به استدلال می کنند که تجهیزات ایمنی تنها باید به فروش می رسد برای برخی از افراد انجام این کار در برخی از نقطه devolves به (به طور مستقیم یا توسط متعدی ملک) با این استدلال که برخی از افراد باید کمتر نگران از دست دادن زندگی خود را و/یا که در برخی از زندگی ها کمتر ارزش صرفه جویی از دیگران است.

به جای ایده این است که به در نظر گرفتن یا نه خرید زره بدن واقعا یک ایده خوب برای شهروند مسلح و/یا متوسط جو یا جین. نه برای افسران پلیس – که باید به آن را می پوشند و یا برای نگهبانان مسلح و یا زرهی رانندگان کامیون, اما برای نمونه های غیر نظامی.

پاسخ کوتاه این است که آن را یک ایده خوب بر روی کاغذ اما مگر اینکه شما در حال رفتن به آن را می پوشند در همه زمان ها آن را به انجام این کار بسیار برای شما در دنیای واقعی و در آن ، با این حال وجود دارد برخی از خارج از برچسب استفاده می کند پس به صحبت می کنند که در واقع ممکن است ارزش آن را برای که ما را دریافت کنید.

بدیهی است که شما می خواهید خود را از هر امکان استفاده بیش از تهدیدات بالقوه است که شما می توانید که زره بدن به شما. سطح دوم IIA, IIIA و یا حتی سطح چهارم زره پوش (برای کسانی که غافل سطح IV زره سرامیکی یا صفحات فولادی) را حفظ خواهد کرد یک گلوله از ورود به بدن خود را اگر در تنه و نگه داشتن شما را در این مبارزه است. کیفری مسلح یا قاتلی دیوانه توده تیرانداز که خود نتیجه خواهد شد در یک نقطه ضعف برای یک شهروند مسلح است که آن نیز به همین دلیل پلیس (و قطعا نظامی) پوشیدن زره بدن.

همانطور که گفته شد یک ایده خوب بر روی کاغذ. اما دقیقا چه عملی است ؟

این آیه استدلال می کنند که شما باید cavalier در مورد هر جنبه ای از ایمنی شخصی. این است که به جای آن می گویند که شانس شما همیشه به یک در ضربات پنالتی با هر کسی هستند بسیار کم است.

این اطلاعات جدید اما تقریبا تمام شواهد ما نشان می دهد که از چندین میلیون سالانه موارد استفاده از تفنگ دفاعی مسلح غیر نظامی در ایالات متحده بیش از 99 درصد نمی شامل یک تک شات بودن از کار اخراج شدند. وجود دارد میلیون ها نفر از اسلحه دفاعی استفاده می کند (تخمین طیف وسیعی از 2 میلیون نفر به 7 میلیون نمونه در هر سال) اما تنها چند هزار تیراندازی و چند صد قابل توجیه قتل در سال پس از آن را ایمن می گویند که شهروندان فقط نمی اغلب به shootouts با بچه ها بد است.

اگر شما باید انتظارات معقول است که شما باید نیاز به آن معنی شانس خود را از نیاز به زره بدن هستند در واقع بالا نسبت به میانگین فرد – شانس بهترین شرط بندی شما این است که پیدا کردن یک مسکن (و در حال حرکت به جایی کمتر جنایت زده) و یا شما نیاز به وارد کردن حفاظت از شاهد.

مطمئن شوید که وجود دارد این خطر بالقوه حمله تروریستی و یا نوعی از جرم تیراندازی رویداد, اما کسانی که حوادث بسیار نادر است. بله برخی از بخش رسانه ای وزارت امور خارجه که چند صد تیرباران های دسته جمعی را در محل در هر سال اما تعریف سست است (آن را فقط به معنی بیش از 4 نفر زخمی) و بسیاری از آنها را زمانی که مورد بررسی قرار می-باند مرتبط است.

دوباره این را نمی گویند که شما باید cavalier در مورد خطرات ایمنی خود را, اما آگاه باشید که برخی از خطرات عمدتا فرضی (اگر ممکن است) و برخی از آنها واقع بینانه با توجه به درجه بالاتری از احتمال.

فرضی وجود دارد می تواند یک جرم تیراندازی شروع می شود که دفعه بعد که شما رفتن به یک منطقه بزرگ مارت, فروشگاه, اما آن را بیشتر احتمال دارد که شما کشته در یک تصادف ماشین در راه وجود دارد. سرخ شده مرغ و جوجو سیب زمینی از اغذیه فروشی ها و حتی بیشتر خطرناک داده می شود که چگونه بسیاری از آمریکایی ها رنج می برند از بیماری های قلبی و دیابت نوع II است.

به عبارت دیگر بدن زره پوش می تواند به محافظت از شما را که بسیار است inarguable. شانس شما نیاز دارید که نوع حفاظت هستند بسیار کم است.

اما نمی جنایتکاران با پوشیدن آن در حال حاضر ؟

گاهی اوقات آنها هستند. عاملان در شمال هالیوود در ضربات پنالتی بودند که باید چند دیگر مشخصات بالا به حوادث از جمله چند تیرباران های دسته جمعی.

اما چگونه اغلب ؟

در سال 2012 تخته سنگ گزارش چند متحده یافته در دستگیری مجرمان برای استفاده از جلیقه ضد گلوله در ارتکاب جرم. ایلینوی گزارش 87 دستگیری از سال 2005 تا 2012 فلوریدا گزارش 41 دستگیری از سال 2010 تا 2012 و ایالت نیویورک گزارش داد 176 دستگیری از سال 2007 تا 2011. تخته سنگ نیز گزارش حوادث 25 در Lexis Nexis که درگیر استفاده از زره بدن یا تاکتیکی جلیقه در ارتکاب جرم بین ماه های ژانویه و اوت آن سال. این حوادث شامل موارد جایی که مهاجمان خانه عینک زره بدن.

زره بدن و تاکتیکی جلیقه نیز اغلب در بر داشت در حملات از اعضای باند و فروشنده مواد مخدر را در خانه. نیز وجود دارد یک مقدار مشخصی از بازار سیاه تجارت به مکزیک کارتل جایی کلش خریداران خرید زره بدن و سپس قاچاق آن در طول مرز.

جنایتکاران هستند قطعا به دست آوردن و استفاده از زره بدن اما شواهد نشان می دهد که آن را کاملا نادر است.

سپس ما را به این موضوع در واقع با پوشیدن آن است.

پوشیدن زره بدن کمتر است و راحت از پوشیدن آن. به عنوان یک قاعده کلی مردم را پیدا خواهد کرد دلایل به قرار دادن همه چیز در بدن خود را که آنها را دوست ندارم چون معلوم می شود که راحت تر است و به طور کلی مطلوب تر از بودن کمتر راحت است.

برای شهروند به طور متوسط این بدان معناست که شما احتمالا نمی خواهد خود را می پوشند و زره بدن اغلب اگر شما آن را خرید که بیشتر یا کمتر هدف شکست.

شما می توانید نگه دارید در تنه اتومبیل خود را بسیار دوست دارم که چگونه برخی از مردم نگه داشتن یک “ماشین تفنگ” (اغلب یک تفنگ یا تفنگ لوله کوتاه سبک در تنه) اما دردسر وجود دارد که شما باید برای رسیدن به آن را برای آن به شما انجام هر گونه خوب است. این می تواند اتفاق می افتد اما این احتمال وجود دارد; بسیاری در دنیای واقعی دفاعی برخورد اتفاق می افتد بیش از حد سریع است.

دوباره وجود دارد چه فرضی ممکن است و وجود دارد آنچه که در واقع احتمالی و به ندرت انجام دو دیدار در دنیای واقعی است. مگر اینکه شما در حال رفتن به آن را می پوشند در همه زمان ها آن را تقریبا بی معنی به آن را در وهله اول برای این نمونه استفاده از متوقف کردن گلوله.

بنابراین باید به شما خرید زره بدن? آن را یک ایده خوب برای همه دلایل آشکار اما مگر اینکه شما آماده به آن را می پوشند در همه زمان ها آن را به احتمال زیاد شما هر گونه خوب است برای هدف اصلی خود را و شانس شما نیاز به آن بسیار کم است.

اما وجود دارد برخی از خارج از برچسب استفاده می کند پس به صحبت می کنند که در واقع آن را به یک چیز خوب است.

متعجب?

زره بدن حتی نرم زره بدن مانند سطح دوم و سطح سوم نگهبانان در برابر نیروی بلانت و دخول تروما پس از هر نمونه که در آن است که یک خطر شناخته شده خواهد بود زمان خوبی برای پوشیدن آن است.

برای مثال زره بدن می تواند بسیار مفید برای حفاظت از افرادی که می گویند, موتور سیکلت سوار یا اسب و یا شرکت در برخی از فعالیت های در فضای باز است که در حال حاضر در معرض خطر از جمله آسیب مانند کوه نوردی یا اسکی یا اسنوبورد (پودر خوب است به سقوط در, اما سخت تر-برف بسته بندی شده است) و غیره و غیره.

اعطا هارلی صاحبان احتمالا لازم نیست که به نگرانی در مورد آن را به عنوان بسیاری از آنجا که آنها در حال رفتن به در کنار جاده با مسائل مکانیکی اما این امر می تواند مناسب و معقول سرمایه گذاری اگر شما تا به حال یک طلا بال.

در این موارد سرمایه گذاری در کولار یا دیگر بدن زره پوش می تواند یک ایده بسیار خوبی است. به عنوان برای هر کس دیگری ؟ به خوبی شما را وادار به تصمیم گیری خود را. اگر شما احساس می کنید مثل شما نیاز دارید و یا می خواهید به احساس رایگان.

اینجا کلیک کنید برای دریافت خود را در سال 1911 Pistol راهنمای خرید.

اینجا کلیک کنید برای دریافت کامل حمل پنهان راهنمای آموزش

سام Hoober یک ویرایشگر کمک به AlienGearHolsters.com یک شرکت تابعه از هیدن, ID, بر اساس Tedder صنایع که در آن او می نویسد: در مورد لوازم جانبی تفنگ, تفنگ, ایمنی, باز کردن و پنهان حمل راهنمایی. اینجا کلیک کنید برای بازدید aliengearholsters.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im