CCW آخر هفته: ارزان قیمت عملی تیراندازی اهداف برای آموزش جدی

توسط سام هوبر، بیگانه دنده Holsters

اگر مجله های اسلحه و وبلاگ های اسلحه خوب را بخوانید (امیدوارم که شامل این یکی… har har) و تماشای مسائل در یوتیوب، شما متوجه خواهید شد که اهداف مردم تمایل به استفاده از اغلب نوع گران است.

هدف فولاد ارزان نیست، چه در فروشگاه و چه آنلاین.

همچنین مشکل در دسترس بودن وجود دارد.

در حالی که اهداف silhouette مانند IDPA، IPSC یا QIT، یا نسخه های کاغذی و یا مقوا، لزوما گران نیست آن را نیز مورد است که بسیاری از فروشگاه ها که فروش اهداف – یا فروشگاه اسلحه و یا فروشگاه های لوازم ورزشی – سهام آنها.

اعطا شده، که شما مایل به مایل ممکن است متفاوت باشد. ممکن است منطقه شما متفاوت باشد، اما من فقط می توانم کاغذ یال های IPSC را در یک فروشگاه در شعاع 60 مایلی پیدا کنم. هیچ سهام QIT و یا اهداف IDPA، و آن سه برخی از محبوب ترین اهداف تیراندازی عملی است.

اين چيزيه که بايد ازش استفاده کني اگه ميخواي به اندازه يه آدم بي ارزش تمرين کني، درسته؟

اشتباه!

به جای اینکه برای هر چیزی که می توانید به دست بیاورید یا در رحمت آمازون قرار بگیرم، کمی دانش و نخوت می تواند در اطراف مسائل مربوط به عرضه یا هزینه ها قرار داشته باشد و هنوز هم آموزش های عملی انجام دهد.

اول، بخش دانش. برای یک لحظه آناتومی انسان را در نظر بگیرید.

نه، اون قسمت ها نه ذهنت رو از فاضلاب بيرون کن

مناطق حیاتی قفسه سینه کم و بیش در یک فضای خاص موجود است. اگر شما می توانید یک هدف است که اندازه همان بداهه نوازی, سپس شما می توانید عمل قرار دادن عکس در داخل منطقه هدف از آن اندازه.

جعبه قفسه سینه، شامل قلب، ریه ها، شریان های اصلی و عروق خونی و ستون فقرات، می تواند در داخل جعبه جا 8 اینچ بلند 10 تا 11 اینچ عرض. به عنوان اتفاق می افتد، که اندازه صفحه بالا در حامل صفحه است، و همچنین به اندازه کاغذ چاپگر استاندارد است.

اگر شما برای اهداف صدمه دیده، استفاده از یک ورق خالی از کاغذ به سمت کنار تبدیل شده و یا – به استفاده از کامپیوتر / پرینتر بومی – در حالت چشم انداز.

به طور مشابه، منطقه پایین 0 از هدف IDPA یک دایره 8 اینچی است. بنابراین، یک جایگزین خوب می تواند یک صفحه کاغذی باشد به عنوان کاغذ بشقاب های شام صفحات 8 اینچی هستند. همچنین آنها بسیار ارزان تر از اهداف IDPA هستند.

شما می توانید که یک گام جلوتر.

می گویند شما می خواهید به شبیه سازی جعبه سر و قفسه سینه از هدف IDPA. پایین 0 منطقه در سر یک دایره 4 اینچ است.

در حال حاضر ، فرض شما یک هدف ایستاده است که شما می توانید یک ورق از مقوا به متصل ، شما می توانید بیشتر یا کمتر راه اندازی مناطق پایین 0 در هدف با اتصال یک صفحه کاغذ 8 اینچ در ناحیه قفسه سینه و صفحه کاغذ 4 اینچ در منطقه سر.

شما هنوز -1 و -3 مناطق، البته، اما شما هنوز هم همان اهداف از ابعاد مشابه برای اهداف آموزشی، چه برای رقابت، دفاع، و یا – اگر شما هر دو – هر دو.

یکی دیگر از راه های انجام همین کار استفاده از NRA B-8 25 اهداف حیاط است. حلقه ۸ حلقه ای است ۸ اینچی، و ناحیه سیاه – ۹ و ۱۰ حلقه – یک دایره ۴ اینچی هستند. استاپل یا نوار تا دو B-8s و شما در واقع همان چیزی که در حال انجام.

در حالی که اهداف silhouette در فروشگاه ها معمول نیست، من پیدا کنم که NRA B-8 اهداف هستند.

یا، شما فقط می توانید یک نسخه قابل دانلود پیدا کنید و چاپ یک دسته از آنها را. یا هدفی متفاوت آزاد و قابل چاپ با تقریباً همان طرح پیدا کنید؛ 4 اینچ چشم و 8 اینچ منطقه خارج.

IPSC و USPSA silhouettes کمی متفاوت هستند. مناطق A برای بدن 6″x10-11/16″ و 3-3/4″x2″ در سر.

بهترین عمل برای تکرار آن هدف این است که یک قالب است که شما می توانید به جعبه مقوا اعمال می شود. خبر خوب این است که جعبه مقوا ارزان هستند، و اگر شما سفارش چیزهای از آمازون و یا دیگر خرده فروشان آنلاین به طور منظم، یک شانس خوب شما چند مورد وجود دارد.

هدف استاندارد USPSA/IPSC 18″x30″ هستند، بنابراین شما یک جعبه مقوا که به آن اندازه شکسته نیاز دارید.

دستورالعمل ها در مورد چگونگی آنها را در GreatOutdoordinary وجود دارد، اگر شما علاقه مند هستند.

البته، شما همیشه می تواند فقط یک چرند تن از هر هدف عملی شما می خواهید به استفاده و عرضه دوباره قبل از شما اجرا و figuring هر یک از این مسائل را سفارش بی فایده خواهد بود.

اما، با آن گفت، اگر شما با داشتن مسائل با گرفتن یک هدف است که در واقع کمک می کند تا شما را در انجام آموزش عملی هفت تیر، این ها برخی از هک ارزان است که اجازه می دهد شما آنچه شما نیاز دارید با استفاده از مواد ارزان تر یا بیشتر رایج است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>