CCW آخر هفته: نمی توانید به محدوده نمی توانید مهمات نیز ممکن است انجام این کار به جای

توسط Sam Hoober غریبه دنده الحافظات

خوب به نظر می رسد مانند ما نخواهد بود تیراندازی هر زمان به زودی. فقط در مورد هر کشور در این اتحادیه است که در زیر یک سرپناه در محل و یا اقامت در خانه سفارش برخی از نوع. در حالی که تفنگ فروشگاه ها به طور متناوب در نظر گرفته شده “ضروری” در برخی از حوزه های قضایی آنها نیست و در دیگران است. قفسه های فروشگاه در حال تخلیه مهمات و خرید آنلاین است که در مورد به عنوان پر از لکه.

چه خبره هستند و ما قرار است انجام دهد در عین حال?

بهترین کاری برای انجام در این میان این است که خشک بشه ، بله ما نمی گرفتن آروماتراپی/محدوده درمانی که واقعا کمک می کند تا یک destress. مگر اینکه البته شما در کشور زندگی می کنند و می توانید در جای خود و به اندازه کافی مهمات به انجام به طوری که در این صورت ما همه حسادت و ما از شما نفرت.

آنها نه بسته BLM زمین هنوز خیلی عمومی محدوده من هنوز باز است در حال حاضر. اما نه همه نوع دسترسی به زمین های عمومی ما در اینجا در داخلی PNW.

پس از خشک شلیک شده است چیزی که ما رو برای هم بودن. اگر آتش خشک است که در حال حاضر بخشی از خود را عمل معمول عالی. نگه داشتن انجام آنچه شما انجام می دهند.

اگر نه, سپس در اینجا چند راهنمایی به شما آغاز شده است.

تماشا کنید:

اول, اجازه دهید به یاد داشته باشید اولین حکومت تفنگ ایمنی – درمان اسلحه به عنوان اگر آنها در حال لود می شود. را از مجله و روشن اتاق – یا تخلیه سیلندر برای من هفت تیر طرفداران – و مطمئن شوید که تپانچه کاملا پاک شده است. بهترین تمرین در اینجا این است که برای قرار دادن مهمات خود را در یک اتاق متفاوت; خود را انجام دهید خشک شلیک به دور از هر گونه مهمات.

شما همچنین باید مطمئن شوید که به هدف از برخی از نوع و کوچکتر بهتر است. شما می توانید با انتخاب یک نقطه بر روی دیوار یک عکس از یکی از بستگان که شما را مدیون پول و یا قرار دادن چیزی است که شما می توانید به عنوان خود را خشک آتش هدف است. من پیدا کردن یک کمی حمایت چسب نقطه است که با بسیاری از اهداف واقعا خوب کار می کنند به خصوص آنهایی که پرتقال برای بالا دید.

آنچه شما می خواهید در کار با آتش خشک است که تمام مهارت های اساسی است که شما از نظر فنی نیاز ندارد مهمات به قطار. تنها جنبه ای از عکاسی است که نیاز به استفاده از مهمات زنده است لگد کنترل. در حالی که این مهم است که برای قرار دادن چند عکس در هدف به خصوص در حالی که انجام چندین هدف تمرینات مانند یک El Presidente مته تقریبا هر چیز دیگری نیاز ندارد مهمات زنده.

گرفتن خود را نزد تراز ماشه دستکاری ارائه می شود کار می کرد با آتش خشک. در واقع این ایده آل از آنجا که شما در اکثر کنترل تنظیمات ممکن و لازم نیست عوارض لگد پیش بینی به خراب کردن همه چیز.

این مردمی است که در آن شما ساخت عضله حافظه است. بخش سخت است خاموش کردن بخشی از مغز خود را که فکر می کند “اوه خدای من این چیزی که در حال رفتن به منفجر شدن” و شما فاجعه است!

شما همچنین می توانید در مهارت های دیگر نیز مانند بارگذاری. شما آتش خشک احساس تفنگ برو “کلیک کنید” قرعه کشی و قرار دادن خالی مجله و بعد از خشک میکنه. دوباره مطمئن شوید که آن مجلات خالی هستند و در حفظ و مهمات خود را در اتاق های مختلف.

آتش خشک عمل نیز یک زمان ایده آل برای کار خود را در قرعه کشی سکته مغزی و در واقع اولین شات از پنهان کاری. آن را گاهی اوقات گفته است که آن را ضربه اول در جنگ با تفنگ یا تپانچه, این اولین دقیق آمار که مهم است.

یک مهارت حیاتی مسلح دفاع از خود است که قادر به پاک کردن چرم (یا Kydex هر چه) و قرار دادن یک ضربه دقیق در هدف به امید جلوگیری از این تهدید به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است و یا که از همه مهم تر و بالاتر امتیاز در رقابت است.

هیچ راه بهتری برای به دست آوردن کل تن از تکرار از خشک شلیک همان چیزی است که بسیاری از نرم افزار رقابت های اکشن را به شما بگویم.

اگر شما در حال رفتن به در خانه هر حال قرار دادن در 10 تا 15 دقیقه در روز و یا حتی 5 دقیقه در روز انجام آتش خشک خواهد پرداخت سود سهام در محدوده زمانی که ما می تواند همه شروع به تیراندازی واقعی دوباره.

در حال حاضر به شستن دست های خود را.

اینجا کلیک کنید برای دریافت خود را در سال 1911 Pistol راهنمای خرید.

اینجا کلیک کنید برای دریافت کامل حمل پنهان راهنمای آموزش

سام Hoober یک ویرایشگر کمک به AlienGearHolsters.com یک شرکت تابعه از هیدن, ID, بر اساس Tedder صنایع که در آن او می نویسد: در مورد لوازم جانبی تفنگ, تفنگ, ایمنی, باز کردن و پنهان حمل راهنمایی. اینجا کلیک کنید برای بازدید aliengearholsters.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>