CCW آخر هفته: اضافه کردن یک نور به یک تپانچه

توسط Sam Hoober غریبه دنده الحافظات

بنابراین شما می خواهید برای اضافه کردن یک نور به تپانچه خود را; چه نوع از نور شما باید اضافه کنم ؟ چه شما به دنبال? آنچه شما باید به یاد داشته باشید? و تمام کسانی که در سهام دیگر سوالات است که شما می توانید آمد تا با خود است.

دلایل برای اضافه کردن یک آشکار هستند توضیحی وجود دارد هیچ دلیلی برای رفتن بیش از آنها را. به جای آن اجازه دهید ‘ پرش به چیزهایی که شما قطعا نیاز و یا حداقل باید در مورد فکر می کنم.

آنچه شما با استفاده از تپانچه را شروع كنم ؟ این مهم است که شما می توانید به عنوان یک نور به عنوان شما می خواهید و یا احتمالا می تواند در یک nightstand تفنگ, اما شما باید کمی بیشتر فهیم وقتی که می آید به چراغ برای حمل پنهان اسلحه.

این است که به شما, اما این یک تمرین خوب برای دریافت با اندازه مناسب از نور برای تپانچه خود را. چیزی برای نگه داشتن در ذهن است که یک نور است که گسترده تر از تفنگ و فراتر از قاب و اسلاید می تواند باعث مسائل لوازم با برخی از الحافظات به طوری که چیزی است که شما ممکن است بخواهید به آگاهی از.

یک nightstand تفنگ نیست که واقعا انجام شده در یک جلد چرمی قرار دادن — خوب چه کسی مراقبت کنید ؟ قرار دادن هر آنچه که شما می خواهید بر روی آن.

برخی از مردم ترجیح می دهند به یک بزرگتر نور با castellated گودی برای استفاده به عنوان یک بن بست دستگاه و یا حداقل این چیزی است که برخی از مردم می گویند. شاید که شما شاید از آن نمی باشد. شما باید برای کشف آن را برای خودتان.

و اگر شما می خواستم من توصیه Olight Mini 2 برای حمل اسلحه و Nightstick 850XL برای nightstand تفنگ. این چراغ در تجربه من به شما بهترین بنگ برای جفتک انداختن از نظر ارزش برای پول و روشنایی است.

بعد ما را به نور خود است.

پس هدف این است که برای ارائه زمانی که نور کمی وجود دارد به هیچ کدام بیشتر بهتر است. شما می خواهم فکر می کنم که به معنی گرفتن بیشترین مقدار لومن اما شما ممکن است بخواهید به پمپ ترمز.

نور خروجی است که به طور معمول در اندازه گیری لومن اندازه گیری مقدار انرژی است که یک دستگاه تبدیل به نور است. وجود دارد یک اندازه گیری از نور خروجی است که برخی از تولید کنندگان هنوز فاش که از candela که اندازه گیری شدت نور.

فکر می کنم از آن به عنوان دوره انتظار: کاهش تراکم. لومن به شما خواهد گفت که چگونه به دور از نور خواهد رفت, candela به شما می گوید که چگونه از آن روشن است. بنابراین دست آوردن بیشترین مقدار از هر دو متعادل البته با اندازه نور است که شما در حال رفتن به ضمیمه به تپانچه خود را.

آخرین ما بیا به کنترل و این به مراتب مهم تر از شما در واقع می خواهم فکر می کنم.

این مهم نیست که آیا یا نه وجود دارد بارق تابع. برخی از مردم فکر می کنم آن را به شما می دهد برخی از مرتب کردن بر اساس مزیت تاکتیکی توسط به طور موقت disorienting کسی که تهدید شما. بیش از 1000 candela در چشم خود را در تاریکی انجام خواهد شد که همه خود را در آن هرگز ذهن بارق اما بسیار برای آن است.

این واقعا مهم است به کنترل خود است که آنها به راحتی رسیده و فعال. دکمه باید یک ترد تعامل مثبت و متارکه; شما نباید قادر به ضربت آن و نه ضربه تند وشدید زدن آن را بدون آنکه به آن را انجام دهد.

شما باید قادر به فعال کردن نور با استفاده از انگشت ماشه. برخی از مردمی شکل با استفاده از حمایت دست اما دردسر وجود دارد که به طور جدی شانس خوب شما نمی خواهد که استفاده از هر دو دست در یک شرایط عکسبرداری ، شما ممکن است دفع حمله کردن و یا نگه داشتن چیزی یا کسی اگر شما از آنهایی که کمی – بنابراین مطمئن شوید که نور خود را می توان با یک دست اداره شود.

اگر شما می خواستم پیشنهادات در مدل های خوبی برای خرید من فکر می کنم Olight مینی 2 و TLR 3 انتخاب خوبی برای جمع و جور و/یا حمل پنهان اسلحه. اگر شما فقط نمی فحش و می خواهید بیشترین نور ممکن است Nightstick 850XL.

اما شما همچنین می توانید خود را به انجام مشق شب خود و تصمیم گیری خود را پس از رسیدن به آن است.

اینجا کلیک کنید برای دریافت خود را در سال 1911 Pistol راهنمای خرید.

اینجا کلیک کنید برای دریافت کامل حمل پنهان راهنمای آموزش

سام Hoober یک ویرایشگر کمک به AlienGearHolsters.com یک شرکت تابعه از هیدن, ID, بر اساس Tedder صنایع که در آن او می نویسد: در مورد لوازم جانبی تفنگ, تفنگ, ایمنی, باز کردن و پنهان حمل راهنمایی. اینجا کلیک کنید برای بازدید aliengearholsters.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de