CCW آخر هفته: یک پیشنهاد در مورد اینکه آیا گره/NVGs ارزش فریب دهد و با

توسط Sam Hoober غریبه دنده الحافظات

چیزی است که تعداد فزاینده ای از شهروندان شروع به خرید و شروع به فریب دهد در اطراف با سیستم های دید در شب مانند شب چشم انداز حوزه در تفنگ و carbines (شب نوری دستگاه و یا گره) و یا کامل بر روی night vision goggles (NVGs) مملو از کلاه و همه چیز.

قبلا یک گزاره تنها برای غنی خیلی بیشتر از غیر نظامیان شروع به اضافه کردن گره ها و یا NVGs به شخصی خود را به عنوان موجودی آنها را تبدیل به بیشتر مقرون به صرفه است.

اعطا مقدار زیادی هنوز “مقرون به صرفه” در این معنا که Wonderbread مقرون به صرفه است. ارزان قیمت دید در شب محدوده چند صد دلار; آنهایی که خوب هستند و به راحتی نزدیک به اگر نه بیش از یک هزار دلار است. دیو رمزی احتمالا آن را توصیه نمی.

در حال حاضر اگر شما خود را نمی, هر, و بدونم که آیا یا نه شما باید در اینجا یک پیشنهاد:

آنها بسیار کمتر عملی از شما می خواهم فکر می کنم. در واقع دلیل خوبی وجود دارد به این باور است که آنها نمی خواهد در واقع شما بسیار خوب است. این بدان معنی نیست که شما نباید آنها را اگر شما می خواهید به یا که شما هرگز هر گونه استفاده از آنها, البته, اما به جای آن به می گویند که شما یک مقدار زیادی استفاده کمتر از آنها در مقایسه با گفتن یک افسر پلیس و یا سرباز.

این نیست البته به استدلال می کنند که هیچ کس باید قادر به آن را خرید اگر آنها آن را می خواهم این است که به استدلال می کنند که آن را عملی کمتر از یک ممکن است بر این باورند برای خانه های دفاع و…. نه کاملا غیر عملی در همه چیز فقط در این کاربرد خاص.

با سر اشاره کردن و یا NVGs است/به یک نیروی چند برابر در تاریکی به مطمئن شوید. بدیهی است که این به شما می دهد یک مزیت بیش از یک خانه مهاجم یا ولگرد در وسط شب. همین دلیل است که مردم آنها را خرید و یا حداقل همین دلیل است که آنها می گویند انجام می دهند.

اینجا layeth مشکل:

در زمانی که شما تبدیل به آگاه از خانه مزاحم و یا ولگرد شانس هستند آنها یا نقض ورود به خانه خود را, و یا در مورد. مگر اینکه البته شما در حال تماشای فیلم های نظارت 24/7 در فیلم “بریدن” و یا چیزی است که عجیب و غریب.

همچنین, اگر شما زندگی می کنند در یک محله که در آن شما در واقع نیاز به خود مشکل نیست اسلحه و یا دنده; مشکل شما این است که شما نیاز به حرکت می کند.

این ایده در اینجا این است که مگر اینکه شما در یک multistory خانه که در آن ورودی است که در سطح زمین و اتاق خواب خود را که در طبقه سوم (مشترک در برخی از بزرگتر شهرستانها ایالات متحده) شما در حال رفتن به تنها ثانیه به دور از تماس با این زمان شما حتی آگاه از آنچه اتفاق می افتد.

آنچه که بدان معنی است که شما احتمالا نمی خواهید به زمان برای هیچ یک NVG-مجهز به کلاه و سپس گرفتن تفنگ خود را و آماده است.

یک فرد ممکن است شمارنده که با سر اشاره کردن (به معنی یک دامنه دید در شب) ممکن است یک راه حل بهتر برای مسلح غیر نظامی. بر روی کاغذ چیزی برای آن وجود دارد اما در واقعیت کمتر عملی از شما می خواهم فکر می کنم.

برای اولین بار بسیاری از گره ها ثابت قدرت اپتیک متوسط بزرگنمایی. رایج ترین مدل 3X و 4X اصل دید در شب ACOG.

این مشکل وجود دارد که متوسط ثابت-قدرت بزرگنمایی اپتیک وحشتناک در محدوده نزدیک به همین دلیل یک چیز با یک ACOG نیز به کوه افست نقطه قرمز برای محله های نزدیک برنامه های کاربردی.

و به یاد داشته باشید: بخشی از آنچه که باعث می شود یک دامنه خوب به طوری که ارزش آن چه مقدار نور شیشه ای اجازه می دهد تا در. که ارزان NOD با شیشه ساخته شده از Chinesium احتمالا به خوبی در تاریکی به عنوان شما ممکن است امید.

به همین دلیل بسیاری از مردم می گویند به صرف بر روی شیشه نیست که روی تفنگ.

فقط با یک نقطه قرمز, شما همچنین باید برای حفظ باتری در صدر و عمر باتری نیست همیشه بزرگ است. ترین گره را در یک زمان اجرا از چند ساعت.

NOD و NVG واحد ندارد و لرزش بیدار سیستم مانند یک Trijicon RMR و یا آنچه را که شما بنابراین شما می توانید آن را در همه زمان ها یا. این همچنین بدان معنی است که حداقل یک دکمه به فشار قبل از اینکه شما می توانید خود را تپانچه یا تفنگ به عمل است.

نکته اینجا است که در حالی که شما می توانید ببینید در کل خیلی بهتر در نور کم محیط دردسر با دید در شب دنده به عنوان بخشی از خانه دفاع است که آن را می افزاید: عوارض که ممکن است آنها را خام برای مسلح غیر نظامی به واقع استفاده کنید.

بیشتر چرخ دنده در ماشین, پس به صحبت می کنند بیشتر احتمال دارد برای چیزی به شکستن.

پس از آن وجود دارد این واقعیت است که دید در شب را در خانه تقریبا بی معنی به دلیل یک دستی اختراع به نام یک سوئیچ نور. آنها عالی; من شده است با استفاده از آنها را برای سال. شما فقط تلنگر آن را به بالا یا پایین و چراغ آمده است. شما حتی می توانید سیاه FDE یا multicam آنهایی هستند که تاکتیکی است.

این نوع مانند این ایده از یک “کامیون تفنگ” به معنی یک تفنگ لوله کوتاه سبک یا AR تپانچه و یا جمع و جور تفنگ ساچمهای است که شما نگه داشتن در یک وسیله نقلیه در صورتی که شما نیاز به استفاده از خود را حمل پنهان اسلحه به مبارزه راه خود را به یک تفنگ یا تفنگ ساچمهای.

آن را می سازد بسیاری از حس برای افسران پلیس از آنجایی که آنها تمایل به کار در داخل و اطراف وسایل نقلیه خود را; در حال اجرا 10 متری برای رسیدن به یک استخر سلاح (مانند یک تفنگ ساچمهای یا گشت کارابین) است نه خام برای آنها مگر در مواردی که مشکوک است که درست در بالای آنها.

برای مسلح نظامی و نوع درگیری که در داخل و اطراف وسایل نقلیه خود را فقط نیست معمولا منجر به گرفتن گفت: کامیون تفنگ از آن به محل ذخیره سازی و/یا پنهان به سرعت در حالی که پنهان تفنگ دستی است که به راحتی قابل دسترسی و مستقر شده اند.

گاهی اوقات آنها هستند و شده اند وجود دارد خشم جاده حوادث که در آن یک فرد اعزام یک کامیون اسلحه در تعقیب کردن مردم بودند که در زیر آنها را با illest نیت است. آن را واقعا فقط با این نسخهها کار به خوبی در آن یک وضعیت خاص است; حمل پنهان اسلحه کار می کند تقریبا در همه جا شما نیاز به یک اسلحه برای دفاع از خود به دلیل شما می توانید آن را بر روی شما.

نقطه ای که آن را یک ایده عالی در نظریه اما در دنیای واقعی است نه به عنوان عملی به عنوان شما ممکن است فکر می کنم.

مسلم نیست که تنها استفاده برای دید در شب.

در بسیاری از ایالات متحده, خوک وحشی در حال درمان به عنوان گونه های مهاجم و تیراندازی ساعت تحمیل شده بر شکار ترین بازی نیست وقتی که می آید به unreconstructed sus scrofa تخمگذار محاصره به خیلی از روستا. NVGs یا گره به طور کامل بازی منصفانه.

البته شما همچنین می توانید فقط یک نگاه به اطراف در شب. اگر کمپینگ در ابتدایی منطقه, به خصوص اگر شکارچیان در مورد آن را یک ایده خوب به آنها را در مورد شما نیاز به پاسخ به تماس با طبیعت.

و غیره و غیره; یک فرد می تواند به پیدا کردن مقدار زیادی از استفاده عملی برای دید در شب اگر آنها می خواستند.

اما به عنوان بخشی از خانه دفاع و یا چیزی در امتداد آن خطوط آن را یک ایده خوب در ارزش اسمی و نه عملی ترین در جهان واقعی است.

اینجا کلیک کنید برای دریافت خود را در سال 1911 Pistol راهنمای خرید.

اینجا کلیک کنید برای دریافت کامل حمل پنهان راهنمای آموزش

سام Hoober یک ویرایشگر کمک به AlienGearHolsters.com یک شرکت تابعه از هیدن, ID, بر اساس Tedder صنایع که در آن او می نویسد: در مورد لوازم جانبی تفنگ, تفنگ, ایمنی, باز کردن و پنهان حمل راهنمایی. اینجا کلیک کنید برای بازدید aliengearholsters.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>