CBSE فایل های اطلاع رسانی در SC چگونه آن را جایزه علائم برای لغو کلاس 10, 12, امتحانات نتایج جولای 15

توسط اکسپرس سرویس خبری

دهلی نو: هیئت مرکزی از آزمون متوسطه (CBSE) در روز جمعه قبل از اینکه دیوان عالی کشور, اصلاح, اطلاع رسانی, دادن جزئیات بیشتر در مورد چگونه ارزیابی است که باید انجام شود را علامت به دانش آموزان در افراد برای آزمایش که در حال رفتن به انجام شده است.

امتحانات برای هر دو کلاس 10 و 12 آغاز شده بود در روز 15 بهمن بود اما به تعویق افتاد در 18 مارس با توجه به مستند.

CBSE گفت: یک نیمکت رهبری عدالت A M Khanwilkar که آن دسته از کودکان که انتخاب کردن برای گرفتن معاینه می تواند انجام دهد اما هیئت مدیره است نه رفع هر گونه مهلت آن.

“اگر امتحانات انجام شده در هر زمان در آینده اجازه دهید دانش آموزان را به یک تماس در آن نقطه در زمان” CBSE از طریق وکیل عمومی Tushar مهتا اطلاع نیمکت.

CBSE نیز به احتمال زیاد برای اعلام نتیجه در ژوئیه 15.

همانطور که در اطلاع رسانی برای دانش آموزان که به نظر می رسد در امتحانات در بیش از سه نفر میانگین نمرات به دست آمده در این رابطه انجام سه نفر اهدا می شود این افراد که برای معاینات انجام نشده است.

دیگر دسته از دانش آموزان که هیئت مدیره را شناسایی کرده است که کسانی که به نظر می رسد تنها در سه نفر. برای چنین دانش آموزان متوسط از نشانه های به دست آمده در این رابطه انجام دو نفر اهدا می شود این افراد که برای معاینات انجام نشده است.

وجود دارد یک دسته از کلاس 12 دانش آموزان عمدتا از شورش متاثر از غرب, منطقه دهلی که در آن امتحانات تا به حال به تعویق افتاد. این دانش آموزان به نظر می رسد تنها در یک یا دو آزمون — نتایج خود را اعلام خواهد شد بر اساس عملکرد در ظاهر افراد و عملکرد داخلی/روشهاي پروژه ارزیابی.

هیئت مدیره گفت: از آن ارائه خواهد شد یک فرصت برای دانش آموزان به منظور بهبود عملکرد خود را اگر آنها را به آرزو. این گزینه در دسترس است تنها به کلاس 12 دانش آموزان با توجه به اهمیت علائم خود در امتحانات رقابتی.

“نامزدها که نتایج اعلام خواهد شد بر اساس ارزیابی طرح اجازه خواهد داشت به نظر می رسد در این اختیاری امتحانات به منظور بهبود عملکرد خود را در صورتی که مایل به طوری. این علائم به دست آمده توسط یک نامزد در این اختیاری امتحانات درمان خواهد شد و به عنوان نهایی برای کسانی که تصمیم گرفتند به این امتحانات” اطلاع رسانی اضافه شده است.

اما ICSE اظهار داشت: ممکن است رفتار اختیاری امتحانات حتی برای کلاس X دانشجویان پس از مارک خود را با معیارهای کمی متفاوت از CBSE. دادگاه خواسته است ICSE به بیرون آمدن با اطلاع رسانی دقیق در زمان یک هفته.

دادگاه پذیرفته مجادلات و دفع دادخواست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de