ایسنا به نظر می رسد پخش فیلم از بیمارستان در حالی که گزارش نیویورک Coronavirus بحران

ایسنا به نظر می رسد به هوا فیلم از یک بیمارستان در حالی که گزارش نیویورک بیمارستان و یک کمبود در 25 مارس.

“فردا صبح” مورد بحث دموکراتیک رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو این اتهام که سازمان مدیریت اضطراری فدرال (FEMA) تنها به دولت 400 هواکش زمانی که آنها مورد نیاز 30,000. (مرتبط: کنتاکی تفنگ محدوده تایید ABC ‘سوریه مبارزه با فیلم’ می آید از آن محدوده)

شبکه پخش فیلم از شلوغ اتاق بیمارستان با مفهوم بر اساس آنچه که گزارش شده است که از آن گرفته شده بود در بیمارستانی در نیویورک است. این بیمارستان دیده بود در فیلم در طول یک آسمان اخبار بخش در بیمارستان ها و رمان coronavirus بحران که پخش شده در مارس 22.

تماشا کنید:

“فردا صبح” پخش یک کلیپ کوتاه از دکتر دبورا Birx هماهنگ کننده کاخ سفید coronavirus پاسخ تیم ابراز نگرانی او را در مورد شهر نیویورک و نیویورک مترو منطقه است.

“این دلیل است که بیش از نیمی از کشور جدید کروناویروس موارد یافت شده در اینجا” رادیو فردا گزارش داد پس از Birx کلیپ. “مترو شلوغ اتومبیل ممکن است به سرعت گسترش یافته است. نیویورک فرماندار می گوید FEMA به دولت 400 هواکش.”

بخش برش دور به کومو هجوم FEMA برای آشکار عدم وجود هواکش. این است که رادیو فردا به نظر می رسد به هوا فیلم که اخبار آسمان بود که از یک بیمارستان با وجود CBS گزارش کاملا متمرکز در نیویورک coronavirus بحران است.

“این بیمارستان اصلی در برگامو در لومباردی استان است. آن را یکی از پیشرفته ترین بیمارستان در اروپا” اسکای نیوز گزارش داد که آن را در پخش این فیلم نشان داده شده روز بعد توسط رادیو فردا در طول آن نیویورک بخش.

رادیو فردا نیست پاسخ به درخواست های متعدد برای نظر از the Daily Caller.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>