فردا میزبان واقع چک مایک بلومبرگ در مغلوب ساختن پیشی جستن Coronavirus نظر

فردا میزبان اسکات Pelley واقعیت-بررسی دموکرات نامزد ریاست جمهوری مایک بلومبرگ در هوا پس از سابق شهر نیویورک شهردار سعی ادعا می کنند که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توصیف شیوع کروناویروس به عنوان یک “جعل.”

تماشا کنید:

“من پیدا کردن آن غیر قابل درک است که رئیس جمهور خواهد چیزی به عنوان پوچ به عنوان آن را خواستار یک” جعل “که او شب گذشته در کارولینای جنوبی” بلومبرگ گفت: زمانی که Pelley معرفی موضوع را در یک “60 دقیقه” مصاحبه تنظیم برای اجرای یکشنبه شب.

“او گفت که دموکرات ها ساخت خیلی از آن است که یک دموکرات جعل نیست که این ویروس جعل” Pelley پاسخ داد.

نمی رسد به درک آنچه فردا میزبان بود در بلومبرگ فشرده.

“این است تا به دانشمندان و پزشکان که آیا یک مشکل وجود دارد,” او ادامه داد. “آنها همه در سراسر جهان می گویند که آن را در برخی از مکان ها و پتانسیل بسیار زیادی برای تبدیل شدن به یک جای دیگر. و آن را فقط نادان و غیر مسئولانه به ایستادن نیست و رهبر و می گویند ” ما نمی دانیم اما ما باید به آماده شدن برای این واقعیت است که آن است که اگر ما دارو و ساختار و دانش به مقابله با آن.” (مربوط به: ‘شما یک F**king فاشیستی!’ — دوم متمم فعالان Heckle مایک بلومبرگ در ویرجینیا)

با وجود این واقعیت است که رئيس جمهور بود و در واقع با استفاده از کلمه “جعل” به انتقاد دموکرات ها برای چگونه آنها در واکنش به دولت خود coronavirus پاسخ خود را در طول تاریخ 28 فوریه رالی در کارولینای جنوبی سیاسی یک مقاله منتشر شده است که ادعا کرد او به نام ویروس خود را یک “جعل.” این مطلب واقعیت-بررسی the Daily Caller خود “خود را بررسی کنید و واقعیت” را بدست آورد و بعدها حتی به عنوان برچسب “اطلاعات نادرست” توسط Facebook حقیقت چکرز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>