گاو در بازارهای در حال حاضر کار از 7 صبح تا 11 شب در سند

گاو در بازارهای در حال حاضر کار از 7 صبح تا 11 شب در Sindh

سند روز دوشنبه طولانی مدت این زمانبندی گاو بازارهای استان اجازه می دهد آنها را به باز کردن از 7 صبح تا 11 شب با توجه به اطلاع رسانی صادر شده توسط صفحه اصلی گروه در روز دوشنبه.

گاو در بازار به طور سنتی باقی مانده باز 24 ساعت شبانه روز و اما COVID-19 همه گیر شده دولت را مجبور به اعمال محدودیت در تلاش برای جلوگیری از گسترش ویروس.

با توجه به اطلاع رسانی در این استان ساخته شده بود تصمیم گیری در نور از ملی فرماندهی و کنترل مرکز احكام است.

در اوایل استانی دولت اجازه داده بود که mandis به کار از 6 صبح تا 7 بعد از ظهر.

بخش 144 اعمال غیر قانونی گاو بازارهای

پیش از Eid ul Adha, این شهرستان در دولت تصویب شده است بخش 144 در کراچی در برابر غیر قانونی تشکیل گاو بازار.

کراچی کمیسر افتخار Shalwani گفت که یک بازار گاو راه اندازی بدون اجازه قبلی از مقامات تلقی می شود غیر قانونی است.

کمیسر گفت که دولت شهرستان خواهد شد و نه اجازه می دهد که خرید و فروش حیوانات قربانی در مکان های جدا از تعیین گاو بازار.

دکتر میرزا توصیه خرید آنلاین

قبلا دستیار ویژه نخست وزیر در سلامت دکتر ظفر میرزا تا به حال به مردم توصیه می شود برای احتیاط از coronavirus و رعایت ایمنی استاندارد روش های عملیاتی (دستورالعملهای عملیاتی استاندارد) طول Eid-ul-ازهاری.

پرداختن به یک کنفرانس خبری او از مردم خواست تا کتاب حیوانات قربانی را آنلاین به طوری که آنها می توانند جلوگیری از بازدیدکننده داشته است به گاو بازار که در آن اجتماعات بزرگ می تواند کمک به گسترش ویروس.

دکتر میرزا گفته بود که دولت در پیش آماده کرده بود برای Eid-ul-ازهاری نگه داشتن در ذهن نقض دستورالعملهای عملیاتی استاندارد قرار گرفت که در طول سعید فطر پیش از آن. وی افزود: شهروندان مجاز به راه اندازی گاو بازارهای داخل شهر محل این زمان.

“کودکان و سالمندان و بیماران نباید گرفته شده به دامها بازار و مردم باید سعی کنید به جمعی فداکاری این زمان,” او اضافه شده است.

میرزا نیز تأکید کرد که شهروندان باید رعایت دستورالعمل صادر شده برای انجام نماز عید برای جلوگیری از گسترش این بیماری مسری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>